Тримайтеся, Ліля Подкопаєва поїде на "Євробачення"

4 червня 2008, 13:20

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва вирішила взяти приклад зі своєї ліпшої подруги Ані Лорак і поїхати на "Євробачення". Щоправда, співати там Ліля начебто не буде - і слава богу. Є річ, яку спортсменка вміє робити краще - танцювати.

Разом зі своїм партнером по шоу "Танці з зірками-3" Кирилом Хитровим Подкопаєва збирається позмагатися з танцюристами на танцювальному "Євробаченні-2008".

"Я поки не роблю ніяких офіційних заяв. Але незабаром у мене буде прес-конференція - там все й довідаєтеся", - відповіла "Газете по-киевски" по телефону чемпіонка.

ТаблоID вирішив, довго не чекаючи, перевірити інформацію у найближчої для Лілії Подкопаєвої людини - її чоловіка Тимофія Нагорного.


Подкопаєва і її партнер по "Танцях-3" Хитров поїдуть на "Євробачення-2008"?

"Для неї це буде велика честь представляти Україну на міжнародному танцювальному конкурсі, якщо остаточний вибір таки впаде на Лілю", - відповів Тимофій ТаблоIDу.

Він також зауважив, що у координаційної ради Національної телекомпанії України, яка буде безпосередньо задіяна у цьому питанні, певно, є й інші кандидати. А остаточне рішення буде відоме вже у четвер.

До речі, подейкували, що ідея участі у танцювальному "Євробаченні-2008" належить саме Тимофію Нагорному. Ліля нібито спершу взагалі сприйняла її без ентузіазму, але потім все ж погодилася.

Подейкували, що саме чоловік Лілі, Тимофій подав ідею їхати на денс-"Євробачення"

"Не зовсім так. Зрозумійте правильно, ми ж сім‘я. А участь у такому конкурсі вимагає багато зусиль, тренувань. Тому сім‘я теж повинна бути готовою до цього. Тож якщо ми зуміємо організуватися та забезпечити Лілі плідний тренувальний процес, забезпечити їй тил, лише тоді все буде добре", - пояснив ТаблоIDу чоловік спортсменки, маючи на увазі себе і двох їхніх діток.

Якщо Лілія Подкопаєва таки їде на Євробачення, то вже у липні у спортсменки почнуться активні тренування.

"Ми планували відпочинок у Криму, та доведеться проміняти або поєднати його із тренувальними роботами. Ліля планує тренуватися і у Святогорську донецької області, там, де табір для діток шахтарів. Там вона відзначатиме і своє 30-річчя", - додав у телефонній розмові з ТаблоIDом Тимофій.

Ця команда: Тимофій, Каролінка та Вадим - мають забезпечити тил Лілії

За його словами, конкурс танцювальне "Євробачення-2008" відбудеться 6-го вересня у британській столиці, Лондоні.

До слова, спершу Ліля нібито планувала виступити на конкурсі зі своїм першим партнером по "Танцях з зірками-2" Сергієм Костецьким.

Однак не склалося - Костецький нині, як кажуть, зайнявся кар'єрою r-n-b співака. Тому до Шотландії зі спортсменкою полетить її партнер по "Танцях-3" Кирило Хитров.

Відповідно до правил конкурсу, парі потрібно буде виконати один танець зі стандартної або латиноамериканської програми. Другий танець має бути у вільній формі і відображати культуру рідної країни конкурсантів.

Подкопаєва і Хитров спробують підкорити Лондон і Європу 6-го вересня

Між іншим, Росію на минулорічному "Євробаченні" представляли переможці російських "Танців із зірками" професійний танцюрист Владислав Бородінов та телеведуча Марія Сіттель.

Нагадаємо, у 2007-му українці Ілля Сидоренко та Юлія Окропірідзе посіли друге місце на танцювальному конкурсі.

Не дали Лілі Подкопаєвій перемогти на "Танцях з зірками-3", тепер тримайтеся - всій Європі спокою не буде.

Фото Дмитра Амідова, Віктора Загреби, Іди Спалах та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів