Настя Каменських: "Виявляється, що вже півсвіту зі мною переспало"

10 червня 2008, 16:42
Супер популярний нині дует таких контрастних Насті Каменських та Потапа розповів, чим живе і з чого починався.

Окрім того, виявилося, що Потап може бути вкрай брутальним, а Настя не любить чуток про те, хто з нею переспав. Власне, саме тому красуня тепер не приймає подарунків від чоловіків.

"І так вже забагато чуток, виявляється, що вже півсвіту зі мною переспало. А найцікавіше - коли я все це встигаю зробити?" - пояснює Настя свою поведінку.

"Коли людина дарує якийсь подарунок (а якщо вони дарують, то дорогі), потім при зустрічі з якимись дорослими людьми кажуть: "От я їй подарував те-то...", а це автоматично значить - вона з ним спала. Тому я не приймаю жодних подарунків. Звичайно, беру квіти, але не більше", - каже співачка.

Настя Каменських не приймає подарунки, щоб не подумали, що вона з кимось переспала

Щоправда, дитячі сувеніри для Каменських - святе. Тим більше 20-річна дівчина обожнює м'яких ведмедиків або, скажімо, рожевенький лак для нігтів. Це, за її словами, дуже приємно.


До речі, Настя, на відміну від Потапа, живе зі своїми батьками. "Ну, як сказати, я живу у потягах, літаках й автобусах, а вдома буваю раз на місяць. Якщо це можна назвати "жити з батьками", то так!" - коментує артистка.

Батьки Насті, як вона розповіла, мають пряме відношення до музики. Її мама співала у хорі імені Верьовки, а тато був там концертним директором. "Тому я із самого дитинства знала ноти, і могла вільно співати по них", - додає Настя, єдина дитина у сім‘ї.

І Потап, і Настя - музичні діти

"Мама моя - рекордсменка світу з плавання, зараз працює тренером. Мій тато - військовий, теж чемпіон СРСР з водного поло. Обоє мають безпосередній стосунок до музики, тому що у свій час грали у музичних групах, а мама ще й вірші писала", - розповідає про своїх батьків Потап.

До слова, як каже Потап, пісні його батька й досі можна почути у деяких ресторанах. А з нього самого батьки хотіли зробити юриста. Тому й відправили Потапа спершу до Київського національного університету фізичного виховання і спорту, а потім у Національний економічний університет.

Якщо у Потапа вже є десятирічна дочка, то Настя про власну сім‘ю лише думає - зі своїм хлопцем Каменських зустрічається вже давненько.

"Звичайно, плануємо сім‘ю! Швидше за все, займуся бізнесом, може, продюсерським. Не знаю, час покаже", - відповіла на питання про сімейні плани Настя.

20-річна бомба Настя вже думає про власну сім‘ю

До речі, співачка зізналася, що не проти знятися у кіно.

"Я дуже хочу знятися у фільмі, у якійсь мелодрамі, де треба ридати, плакати, впадати в істерику. Або ж у якомусь жахастику, де мене будуть розрізати на частини", - сміється Каменських.

При тому, що у Насті, за її словами, катастрофічно не вистачає часу на щось, крім музики, вона дуже любить читати.

"Останнім часом захотілося перечитати "Мертві душі" Гоголя. Ще люблю книгу Булгакова "Майстер і Маргарита". Я багато разів була на Андріївському узвозі, у музеї Булгакова, мене дуже вражає ця людина", - поділилася красуня.

Каменських хоче перечитати Гоголя і щоб її розрізали на частини

Висловив дует і своє ставлення до жовтої преси. Якщо Настя ще зауважила, що "все залежить від того, наскільки ці видання знахабніли", то Потап до жовтих матеріалів більш радикальний:

"Можу дати "жовтим" кулаком у "жовте" обличчя, якщо виходить "жовта" стаття", - прямо сказав Потап.

Номінанти на російську премію МTV у категорії "Прорив року" між собою підтримують дружні стосунки. Щоправда, як каже Настя, і послати одне одного можуть. А Потап характеризує відносини у дуеті як "творчий конфлікт".

Потап: "Можу дати "жовтим" кулаком у "жовте" обличчя, якщо виходить "жовта" стаття"

Попереду в планах Потапа і Насті Каменських запис альбому і зйомки гарного кліпу на нову пісню.

"У нас у планах робота над альбомом, потім виступи у США, Німеччині. А на літо плануємо такий собі "турчик" по Чорному морю. Концерти, концерти і ще раз концерти", - каже Настя.

Власне, майбутнє вимальовується світлим. А чому б і ні! Окрім того, впевнений Потап, його дует з Каменських "буде існувати вічно", тож часу на остаточне підкорення шоубіз-олімпу ще повно.

За матеріалами "Star Life" із посиланням на видання "Ваша Судьба"

Фото з сайту "Star Life" із посиланням на видання "Ваша Судьба", а також фото з сайтів www.kamenskykh.com і paparazzi-club.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів