Половину "Другої ріки" викрали посеред ночі

7 липня 2008, 16:20

У ніч з 5 на 6 липня романтичні рокери з "Другої ріки" втратили, можна сказати, половину себе. У хлопців свиснули музичні інструменти.

На автомобіль гітариста гурту "Дуга Ріка" Олександра (Корадо) Барановського було здійснено напад, повідомляє прес-служба гурту.

В результаті з багажного відділення було викрадено майже всі інструменти групи - гітарну частину "Другої Ріки".

Отак от сходив бідолаха музикант за водичкою до магазину. 10-15 хвилин - і у хлопців з‘явилися нові проблеми.


"Другу Ріку" позбавили її музичної гордості

Збитки групи оцінюються у значну суму. Проте найбільшою проблемою, як стверджує прес-служба гурту, є те, що інструменти є унікальними, і у вільному продажу в Україні їх немає.

"Шановні добродії крадії, або ті, хто до цього причетні! Звертаємося з проханням повернути нам інструменти за значну винагороду! Інакше ви ризикуєте не отримати нічого! Інакше кажучи, рано чи пізно, інструменти завжди повертаються до своїх власників", - йдеться у зверненні прес-служби "Другої Ріки".

Свиснули гітари, засмутили хлопців

При цьому у повідомленні наголошується, що той, хто викрав інструменти, має знати, що в такому вигляді гітари буде неможливо продати. Вони є впізнаваними, і багато хто знає їхню історію та тих, кому вони належали.

А будь-яке втручання з метою перефарбування та іншої зміни зовнішності призведуть до псування інструментів. Зрозуміло, після цього їхня ціна складатиме не більше, ніж вартість "звичайної купи дров".

Отакі от кралі зникли у невідомому напрямку

Окрім того, музиканти "Другої ріки" обіцяють винагороду кожному, хто надасть інформацію, яка б допомогла повернути викрадені інструменти.

Фото прес-служби "Другої Ріки"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів