Ігор Ліхута зробив ліпосакцію і не дає Повалій шоколад

Четвер, 24 липня 2008, 14:29

Подружжя Повалій-Ліхута поєднане бажанням разом провести старість і робочими буднями.

Про це Ігор Ліхута розповів нещодавно в одному з інтерв‘ю. Він також зізнався, де зробив ліпосакцію і як доглядає за фігурою дружини.

Ігор Ліхута розказав про пластику та свою дружину Таїсію Повалій  

"Давайте подивимося на це (пластичні операції) з іншої сторони. Якщо людині видалили апендикс або зуб, це соромно? Ні. То чому, якщо людина видалила шматок шкіри - це соромно", - парирував Ліхута на питання, чи робила його співоча дружина Таїсія Повалій пластику.

"Це комплекс неповноцінності радянських громадян. Тому що зробити операцію, щоб поліпшити здоров'я, у нас вважалося нормальним, а щоб поліпшити зовнішність - це "буржуйські замашки", - констатує Ігор, який не приховує, що сам з хірургами справу мав.

"Я, наприклад, прибрав мішки під очима і зробив ліпосакцію підборіддя", - заявив він в інтерв‘ю "Делу". Причому на пластику Ліхута, за його словами, пішов, бо хоче якомога довше залишатися симпатичною молодою людиною, яку показують по телевізору.

Ліхута зізнався, що зробив ліпосакцію 

Над тим, щоб по телевізору показували і "золотий голос України" Таїсію Повалій, її продюсер також працює.

"Я стежу, щоб було поменше шоколаду, різних тістечок. Але сильно обмежувати теж не можна, тому що починаються різні депресії", - пояснює він.

"Тая дуже любить швейцарський шоколад "Лінд". І любить звичайний пломбір у вафельних стаканчиках. Але відпрацювавши один концерт, вона скидає до двох кілограмів. Повірте, це пекельна праця", - додає чоловік артистки.

Продюсер обмежує свою дружину, але не до депресій  

Тим більше, що іноді під час виступів, окрім того, що співати, Таїсії Повалій доводиться тягати на собі сім кілограмів каменюк.

"Тая вже сім років працює з тим самим дизайнерським дуетом. Це Тетяна Земскова й Олена Ворожбит. Я їх називаю українськими Dolce&Gabbana. У Таї є сукні, що важать по сім кілограмів. Це сім кілограмів каменів Сваровскі, яку вручну нашиті на плаття. За камінцями їздять спеціально у Відень на фабрику компанії Сваровскі", - пояснює Ліхута..

 Іноді Повалій доводиться тягати каменюки

Нічого, нічого, з таким особистим дієтологом і фізичним навантаженням на сцені Повалій крутіше буде виглядати на Олімпіаді в Пекіні.

"У серпні Тая буде виступати у Пекіні. Нас запросила російська громадська організація "Будинок друзів Олімпіади". Вони за російські бюджетні гроші на Олімпіаді в Пекіні будуть робити День України. Наші ж органи, які повинні цим займатися, цього не роблять", - поділився Ліхута інформацією.

За його словами, запрошено Таїсію Повалій і Руслану. А Росія оплачує все: перебування, перельоти. Він також наголосив, що один квиток бізнесу-класу Київ - Пекін - Київ коштує 2800 доларів. А летить великий колектив, з балетом.

 Повалій летить у Пекін за рахунок Росії

Окрім того, Таїсію Повалій чекає ще один переліт, до Ялти. Там, 9-го серпня екс-президент Леонід Кучма святкуватиме 70-річчя.

"Так, ми маємо честь бути запрошеними на ювілей Леоніда Даниловича. До речі, там буде виступати дуже багато артистів - і українських, і російських... А що може подарувати артист? Свої найкращі пісні", - поділився Ліхута.

Тому, хоче Леонід Данилович, не хоче, але подарунки Повалій-Ліхута вже приготували. До слова, саме у Криму, можливо, проведуть старість Таїсія та Ігор.

 Подружжя розповіло про подарунки для Кучми

"Ми з Таєю думали про це. Де-небудь у Криму або в іншій країні. На березі моря, у маленькому будиночку", - уточнив Ліхута. Проте наразі, за його словами, будиночок ще не купили - усі гроші врахують у шоу-бізнес. Щоправда, син Таїсії Повалій, за словами Ігоря, вважає, що те, що роблять його батьки - це "відстій".

Фото Дмитра Амдіова , а також фото "Сегодня", "УНІАН" та "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів