У Кучми заспіває Елтон Джон, а Пугачова і Ротару його проігнорують

7 серпня 2008, 12:01
Елтон Джон повертається в Україну. Не на Майдан, правда, але теж не просто так. У суботу світова зірка, можливо, виконає " Happy birthday to you " для колишнього президента Леоніда Кучми.

Останній 9-го серпня, затьмарюю чи 170-річчя Ялти, гулятиме свій ювілей. Ну і сера Елтона запросив - для душі.

Подейкують, засвітитися у лікувально-оздоровчому комплексі "Айвазовське" у селищі Партеніт під Алуштою могли б Стінг чи Тіна Тьорнер. Але до Елтона достукатися Франчукам-Пінчукам як-не-як легше - вже й досвід є.

Поселити легенду шоубізу планують і президентських апартаментах в "Ореанді". Саме там нібито дуже любить зупинятися примадонна Пугачова. А вартість цих номерів за добу становить близько 1700 доларів.

Інші співочі гості - простіші будуть. Це "народний артист України Філіп Кіркоров", улюбленець Повалій Коля Басков, та й сама пара Таїсія Повалій й Ігор Ліхута, переможці російського шоу "Дві зірки" Тамара Гвердцителі та Дмитро Дюжев.


Проігнорують гулянку, судячи з усього, Пугачова й Ротару. Софія Михайлівна вже полетіла на відпочинок за кордон, а Алла Борисівна нібито не з'явиться з жіночої солідарності.

Елтон Джон. Був на Майдані, буде й у Кучми

Чи з‘явиться вчасно на торжество Кіркоров - теж під питанням. Початок екс-президентської гулянки призначений на 20.00. А раніше по Ялті були розклеєні афіші, згідно з якими 9 серпня о 19:00 на міській площі мав відбутися концерт на честь дня міста, на якому виступить Кіркоров.

Однак організатори заходу знайшли вихід з ситуації - зараз вони вручну на всіх афішах змінюють початок концерту з 19.00 на 18.30. Щоб Кіркоров встиг виступити й добігти до Партеніту.

Не приїдуть, схоже, на ювілей до Леоніда Даниловича ні президент Віктор Ющенко, ні попередник Кучми Леонід Кравчук.

Таким був Льончик у школі (другий праворуч у нижньому ряду)

Всього ж заплановано у списках гостей 150. Другий з трьох корпусів санаторію і паркова зона вже закриті для відвідувачів. Корпус з 1-го серпня і до 10-го, а парк із 4-го по 11-го. Саме на території парку розгорнеться гуляння - тут накриють столи й встановлять сцену.

Зазвичай за 35 гривень там міг погуляти будь-який бажаючий, а зараз перед входом висить оголошення: "у зв'язку з протизсувними роботами парк закритий".

Святкове меню швидше за все забезпечить лівадійський ресторан "Тифліс", улюблена місцинка Кучм.

До слова, "Айвазовське" прославився минулого року. Тоді там свій 50-річнйи ювілей відзначив співвласник корпорації "Індустріальний Союз Донбасу" мільярдер Віталій Гайдук. Гайдук до себе кликав не Елтона Джона, а Хосе Каррераса і Сару Брайтман.

За матеріалами "Сегодня"

Фото з "Сегодня" ,"Комсомольської правди", pinchukartcentre.org та "Бульвару Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів