На дні народження мільярдера Гайдука співали світові зірки

31 липня 2007, 10:30

Екс-секретар Ради нацбезпеки Віталій Гайдук днями відзначився. У свої ювілейні 50 він забабахав бенкет такий, який во істину відповідає його статкам. А статки Гайдука американський "Forbs" оцінив у 2 мільярди доларів.

Масштаби ж свята були такі. У Партеніті з 20 по 23 липня для майже двох сотень гостей був знятий лікувально-оздоровчий комплекс "Айвазовьске".


Приміщення для дня народження Гайдука оформлював відомий декоратор шоу Борис Краснов

За декорування приміщення та сцени для іменинника взявся передовий російський постановник і декоратор шоу Борис Краснов.

За їжу на для іменинника і його гостей відповідав гастрономічний театр Джакомо Казанови

А от частував гостей іменинника гастрономічний театр Джакомо Казанови, у чиїм меню чорна ікра була, мабуть, найбільш банальною стравою.

При цьому шоу коментував не хто-небудь, а лауреат премії "Тефі" ведучий російського щоденного шоу "Приватне життя" Володимир Молчанов.

Сцена, на якій відбувався концерт для іменинника, послужила свого часу і бітлу Полу Маккартні

Окремо про сцену. Вона, як пише "Сегодня", зі звуком і світлом використовувалася на концерті Пола Маккартні на московській Червоній площі.

До речі, про пташок. Без зірок на святі життя співвласника "Індустріального союзу Донбасу" не обійшлося. Але, очевидно вирішивши, що вітчизняна естрада – це щонайменше банально, Гайдук запросив гостів з-за кордону.

Світові зірки Хосе Каррерас (на фото) так само, як і Сара Брайтман, співали для Гайдука десь за півмільйона доларів

Та ще й яких! Свої коронні арії з "Вестсайдської історії" та "Привида опери" виконали зірки світового масштабу Хосе Каррерас та Сара Брайтман. Щоправда, співали зірки у супроводі симфонічного оркестру Кримської філармонії.

До речі, як пише газета, тільки за виступ Карерраса та Брайтман Гайдуку "довелося викласти як мінімум півмільйона доларів". Так, кажуть, співак на приватних вечірках бере від 350 тисяч доларів, а його колега по сцені - від 200 тисяч доларів.

А Олександру Пономарьову Гайдук на своєму дні народження запропонував відпочити...

А от Олександр Пономарьов, друг політика-мільярдера, на дні народження товариша відпочивав. "Я запропонував Гайдуку: давайте я проспіваю. Але він сказав, що сьогодні ти мій гість, відпочивай і слухай", - повідав Олександр

Масштаби свята у Партеніті здалеку

Фото "Сегодня" та фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів