Ірина Білик боялася, що її син буде мутантом

7 серпня 2008, 14:49
Слідом за екс-"ВІА-Грою" Світланою Лободою на Кубу попрямували "діти" Юрія Нікітіна. Ірина Білик разом зі своїм молоденьким чоловіком Дімою Дікусаром.

Окрім того пара прихопила з собою сина співачки, Гліба. І, певно, аби хлопчику було не нудно, ще й малокаліберну (у віковому сенсі) Аліну Гроссу.

Білик, як пише прес-служба артистки, сама розробила маршрут поїздки. Спершу компанія заїхала на курорт Варадеро. Треба сказати, тамтешні пляжі з дрібного білого піску славляться на весь світ.

Кілька днів артисти провели на Кубі, де оселилися на віллі й їздили на екскурсії і каталися верхи на конях.

"На відпочинку Аліна вперше сіла на коня, її дуже підтримував Гліб, він давно займається верховою їздою. Під кінець діти вже скакали поруч", - згадує мама Гроссу Ганна Андріївна.


Товариство кучерявої дівчинки, схоже сподобалися, і малому сину Білик.

"Щонеділі моя бабуся водить мене на Хрещатик кататися на конях. Тепер, сподіваюся, ми будемо займатися верховою їздою разом з Аліною", - висловив сподівання Гліб.

А тим часом Білик з Дікусаром навіть танцювали сальсу на центральній площі Гавани разом з вуличними артистами.

Після Куби на Білик і Ко чекала Домініканська республіка. Замість матрасно-валяльного відпочинку, зірки надали перевагу активному релакс. Пара каталася на водних парашутах і разом з дітьми діставала морські зірки з дна океану.

При цьому малий Гліб просто не вилазив з води, що викликало страхи у його зоряної мами.

"Я боялася, що в нього виростуть плавці. Але взагалі Гліб поводився на відпочинку, як справжній аристократ - їв на сніданок тільки кукурудзяні пластівці з молоком", - розповідає Іра.

До слова, серед сувенірів для друзів (сигари, прикраси з черепашок) виділявся презент для колишнього чоловіка співачки. Нікітіну Білик прихопила жіночу статуетку з чорного дерева з бюстом.

За матеріалами Mamamusic

Фото (на титулці) Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів