Молочний з "Камеді клаб" натяг спідницю, але ноги не поголив

22 серпня 2008, 10:01
Як відомо, нещодавно оприлюднили інформацію про запуск нового гумористичного шоу "Файна Украйна". ТаблоID заїхав у село Музичі, одну з локацій зйомок шоу.

Там над рум‘яними яблучками і цигарками чаклували головні персонажі - резиденти "Comedy Club UA" Андрій Молочний та Сергій Притула.

Перше, що впало в вічі, це гладенько виголені обличчя камедистів. Ще б пак адже доведеться жіночу роль грати.

А ось ноги брити резиденти не захотіли - не готові ще на такі жертви заради мистецтва. Окрім того, вважають це "прерогативою педиків".

До речі, тема осіб нетрадиційної орієнтації буде використана у шоу, але не в першому циклі, тож поки доведеться почекати.


Поки що ж можна буде насолодитися темами, близькими кожному, типу побуту, політики, шоу-бізнесу, спорту й кохання.

Звичайно, цікаво, чи і чим відрізняється це шоу від "Камеді". Кажуть, що так - насамперед тим, що у "Камеді" часто піарять політиків і зірок шоубізу. Окрім того, там частенько трапляються жарти розряду "нижче пояса".

У новому ж шоу пообіцяли ніякої конкретики, ніяких відомих персон, все лише загально-соціальне. Щодо жартів "нижче пояса", резиденти не дуже впевнено, але відповіли, що їх не буде.

На репліку "але ж формат цього шоу не новий, є "Наша Раша", і взагалі це плагіат з англійських скетч-шоу" у відповідь почулося могутнє й різке слово "насрать".

Видно, дістали хлопців цим порівнянням. Притула і Молочний пригадали, що така ж ситуація була з "Камеді клабом", але дехто й досі вважає його український варіант кращим за російський.

З грошима, кажуть хлопці, допомагає родина. "Батон нарізали та ковбаси", що ще треба - жартує Андрій Молочний.

І взагалі, біднесенькі, одягу у них свого не має, тільки робочі костюми, цікаво що ж вони носять поза роботою? Машина, задіяна у зйомках, теж не їхня... Та всіх секретів зйомок розкривати не будемо, дивіться згодом самі.

Фото Жоржа Ентузіастова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів