Білик навчилася читати по очах Ющенка: "Молодець, заслужила!"

27 серпня 2008, 13:49
Коли звання "Народного артиста України" нарешті постукало у двері до Ірини Білик та Андрія Данилка, зірки на це відреагували кожна по-своєму.

У той час як співачка ледь не просльозилася, веселун Данилко віджартовувався, мовляв, скажіть людям, що я від щастя зомлів.

Так от, у переддень Дня Незалежності, 23-го серпня, президент Віктор Ющенко запросив артистів до себе. Білик, Данилко, а з ними й інший "достойний звання" - ректор "Кулька" Михайло Поплавський прийшли за своїми нагородами.

"А ще мені було приємно, що не тільки колеги в Україні, але й у Росії визнають справедливою мою нагороду. От вчора мені телефонував Борис Моїсеєв, і з кращими побажаннями вітав з нагородженням званням народної артистки України", - ділиться Іра.

Окрім того, Ірина Білик, схоже, навчилася читати по очах, та ще й по яких - президентських!


"Президент, коли вручав мені нагороду, дуже тепло мені посміхався, і я прочитала в його схвальному погляді: "Ну, нарешті! Молодець, заслужила!". Я вважаю, що президент привітав мене першим!", - каже щаслива Білик.

Андрій Данилко отримання своєї нагороди, яку одразу після "Євробачення" йому так ніхто й не вручив (на відміну від Ані Лорак і Кіркорова), сприйняв менш емоційно.

Принаймні, прес-служба артиста наразі про його відчуття й переживання мовчить. Та й що тут скажеш.

За матеріалами прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів