Ющенко Сердючці не дав, а Лорак і Кіркорова не забув

30 травня 2008, 13:09

І все-таки український президент найдобріший. Ющенко виявився абсолютно не злопам‘ятним. Віктор Андрійович навіть запропонував шампанського і потримався за ручку зі співаком, який у 2004-му агітував за його суперника Віктора Януковича.

Так, у п'ятницю Ющенко присвоїв звання народних артистів України фіналістці "Євробачення-2008" співачці Ані Лорак та Філіпу Кіркорову, який продюсував її участь у конкурсі.

Ющенко нагородив Ані Лорак і Філіпа Кіркорова за "Євробачення-2008"

Філічка, зараз тобі дадуть таке, що не дали минулого року Андрію Данилку

"Я б хотів привітати і Кароліну, і Філіпа Бедросовича за ту роботу, яка була зроблена в рамках "Євробачення". Я хочу чітко і ясно сказати - це була українська перемога. І ті люди, які працювали на неї, достойні найвищих оцінок від імені Української держави", - сказав Ющенко.


Певно, таке саме друге місце на "Євробаченні-2007" і ультра-популярність Вєрки Сердючки у минулому році у Європі Віктор Андрійович перемогою не вважав.

Віктор Андрійович привітав Кароліну і російського співака з "українською перемогою"

Вітаючи співачку з блискучим виступом на конкурсі, Ющенко відзначив продемонстрований нею європейський мистецький рівень, прекрасний зразок творчої праці і непохитну віру в перемогу.

Повний звіздєц

"Ця нагорода є тільки авансом моїх наступних перемог, які, безумовно, будуть під прапором України", - відповіла, дякуючи, Лорак.

Кароліна сприйняла отримане звання як аванс

Президент висловив особливу подяку Кіркорову за його внесок у перемогу України, підтримку та дружню допомогу Ані Лорак.

"Ви зробили колосальний внесок у розвиток наших двосторонніх відносин", - сказав Ющенко.

Ющенко особливо подякував Кіркорову за його "колосальний внесок"

Цікаво, що Віктор Андрійович називає виступ Лорак українською перемогою, тоді як Кіркоров зовсім нещодавно заявляв:

"Друге місце на 50% має відношення до Росії, тому що спродюсував і написав музику до виступу Ані Лорак з України громадянин Росії на ім‘я Філіп Кіркоров".

Та й прапором Бедросович розмахував на радощах аж ніяк не українським, а російським.

Такий орден тепер буде і у "громадянина Росії" Кіркорова

Згідно з указами президента, почесне звання "Народний артист України" присвоєне Ані Лорак за вагомий особистий внесок у популяризацію української культури у світі, високу пісенну майстерність.

Президентська дочка Віталіна цього разу підтримує батька?

Філіпу ж. Кіркорову звання дісталося "за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецьких зв'язків України і Російської Федерації, високу виконавську майстерність та багаторічну плідну творчу діяльність".

Отакий от незлопам‘ятний Віктор Андрійович, присудив звання "народного артиста" Філіпу Бедросовичу, який під час президентської кампанії 2004-го разом зі своїм батьком агітував за Віктора Януковича.

Причому агітував смішно і, можливо, подумками навіть був за Віктора Андрійовича. Адже, агітуючи зі сцени, Кіркоров (батько) кілька разів повторив: "Віктор Федорович Ющенко!"

За матеріалами прес-служби президента

Фото Михайла Марківа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів