Дочка Кінаха ховається за шафу і мріє стати балериною чи кухарем

29 серпня 2008, 12:33

Дочка регіонала Анатолія Кінаха Софія - юна леді, яка окрім того, що у ляльки грає, вже має цілий арсенал парасольок і вміє кинути кілька слів англійською.

"... У Софійки чудове, як на її вік, знання англійської. На травневих святах ми відпочивали у Греції, на Родосі, то дочка нам постійно перекладала страви та вина, вказані у меню. Також, на прохання тата, Софійка викликала у номер обслуговуючи англомовний персонал", - розповідала якось дружина екс-міністра економіки Марина Кінах "Сегодня".

Водночас сама дівчина, яка цього року навчатиметься у третьому класі престижного 100-го ліцею Києва, зізнається: "Зараз у мене, правда, є зошити для англійської на наступний рік, але я поки що нічого не розумію, що там написано. Зате за другий клас знаю все-все".

Причому іноді своїми знаннями донька змушує батька чухати потилицю.


Дочка Анатолія Кінаха і "флауер"

"Одного разу я повернувся з роботи, а вона мені каже: "Тепер будемо розмовляти тільки англійською". А в мене базова німецька, і відчув, що мій батьківський авторитет руйнується на очах. Тому займаємося ми зараз разом", - розповідає Анатолій Кінах.

Тож тепер не лише книжки з сексуального виховання читає регіонал зі своєю меншою.

"Але мій улюблений предмет у школі - українська мова. І оцінки у мене добрі, тільки не по всіх предметах. Українська у мене виходить краще, ніж математика", - ділиться далі дочка депутата.

Софійка "змусила" батька вчити англійську, а сама більше любить українську

Розповіла Софійка і як сильно вона любить свою вчительку. "Вона нас все викладає, крім англійської. З нею ми будемо до п‘ятого класу. А скільки всього у школі класів я навіть не знаю", - чесно зізнається вона.

"Знаю тільки, що після школи я буду балериною, фігуристкою, лікарем і кухарем. Я навіть вмію трохи куховарити", - заявляє маленька Кінах.

Маленька Кінах - багатогранна. Дівчинка хоче бути "балериною, фігуристкою, лікарем і кухарем"

На канікулах же, за словами Софії, вона нічого особливого не робила. Проте дівчинка вже напевне знає, що братиме з собою до школи.

"Мені тому і до школи трохи хочеться: там друзі і заняття цікаві. Я навіть за фізкультурою скучила, хоч там і змушують бігати й стрибати", - ділиться вона.

"І ляльку з букетом буду з собою до школи брати. Ми з подружками за шафою граємо. Не тому, що від дорослих ховаємося, а просто там зручно", - додає Софійка.

Софійка з подружками ховається за шафою і просить батьків купувати книги

Наразі дочка Кінаха готується до 1-го вересня. У неї вже є нова спідничка, сукня та костюмчик. А ще для школи їй купили парасольку. За словами третьокласниці, парасольок у неї взагалі багато різних, але новенька рожева - улюблена.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів