Потап і Настя Каменських розігріють Агілеру і запропонують випити

30 вересня 2008, 16:24

Є дві симпатичні новини. Тонконога Крістіна Агілера передумала на рахунок концерту у Києві. А доки Ані Лорак думала, чи співати у зірки на розігріві, на шоу покликали Настю Каменських і Потапа.

"Це велика честь для мене співати на концерті зірки такої величини. Я сама співала пісні Агілери для себе", - поділилася Настя під час тематичної прес-конференції, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Настя Каменських і так співала Агілеру, а тепер виступить на її шоу

Правда, суму свого гонорару за виступ на концерті американської співачки Потап і Каменських не називають.

"Я готовий сам Агілері заплатити четвертак, щоб виступити на її концерті. А коли-небудь потім, може, напишуть, що це вона в мене на "розігріві" виступала", - посміхається репер, який нещодавно став батьком.


Наразі колхозно-еренбішна парочка не визначилася із піснею для шоу. Але Потап сказав, що, якщо це буде етично і дозволено, то він хотів би написати і заспівати яку-небудь переробку на пісню Агілери.

"Я готовий сам Агілері заплатити четвертак, щоб виступити на її концерті"

За словами дуету, для розігріву на концерті Агілери розглядалися кандидатури 20 виконавців, серед яких були співаючий ректор-бетмен Михайло Поплавський, Ані Лорак, "ВІА Гра".

А ще Потап заявив, що разом з Каменських обов'язково запропонує Агілері випити разом з ними. Поки ж співаки готують американській співачці подарунок.

Між тим, ажіотаж навколо шоу Крістіни спонукав менеджерів співачки до "роздвоєння". Так, 21-го жовтня Агілера відіграє концерт у Палаці "Україна", а напередодні, 20-го - виступить з у столичному Палаці Спорту.

Потап і Каменських пообіцяли запропонувтаи Агілері випити

Повідомляється також, що істотної різниці у програмі двох концертів Агілери не буде. Єдине - концерти будуть адаптовані під сцену Палацу Спорту і "України", адже вони трохи різні.

Також, відомо, що є різниця й у квитках: їхня вартість на концерт у Палаці Спорту - від 250 до 2500 гривень, а в "Україні" - від 250 до 9500 гривень.

А ще стало відомо, що у Києві Крістіна відвідає відкриття бутіка, де представить свої парфуми. А на її концерт прибудуть VIP-персони не лише з України, але і з Росії.

Фото "ЛІГАБізнесІнформ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів