Мер Карташов почав з двірників, а кінчив з "НеАнгелами"

7 жовтня 2008, 12:58
Запоріжжя - регіон співочий. Взяти хоча б його екс-губернатора Євгена Червоненка, який щороку на своєму Ялта-раллі тішить публіки своїми переспівами хітів.

А минулої суботи, на 238-му Дні народження Запоріжжя його мер Євген Карташов зачаровував тамтешню публіку ліричним гімном "Мечты сбываются".

Як же ж все-таки вигідно бути мером - і без зайвого піару на головну сцену міста вийти співати можна.

Як повідомляє Офіційний портал Запорізької міської влади, Карташов став фронтменом спеціально створеної нової музичної групи.

Цього дня було організовано концерт на Фестивальній площі. Тож молоді запорожці мали нагоду відірватися на вечірньому шоу з нагоди Дня міста.


У святковому шоу взяли участь групи "4 королі", "Хіт-рок", "НеАнгели". А крім того, пише "Інтерфакс-Україна", в анонсах до свята мерія заінтригувала городян виступом ще однієї зірки. Ім'я останньої навмисно не розголошувалося.

Сюрприз був розкритий, лише коли на сцену вийшов мер Запорожжя і затягнув "Мечты сбываются".

Причому Карташов співав по-дорослому - із бек-вокалом. У бек-вокалісти до себе мер взяв Руслана Тупилка (екс-команда КВК "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит") та вокаліста групи "Хіт-Рік".

Нагадаємо, це вже не перший публічний арт-виступ запорізького голови. Ще у березні 2008-го Карташов спробував підкорити своїми вокалами запорізьких двірників.

Жінкам, а більшість двірників у місті саме прекрасної статі, Карташов влаштував справжнє 8 березня із тостами та промовами. Усі вони отримали запрошення сходити із ним у ресторан.

"Я давно хотів це зробити, і дуже радий, що наша зустріч, нарешті, відбулася", - казав тоді мер, пише "Комсомольська правда в Україні". Тоді Євген Григорович заспівав двірникам пісню з фільму "Весна на Зарічній вулиці".

Фото "Комсомольської правди в Україні" та з Офіційного порталу Запорізької міської влади

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів