Богатирьова про двигун зранку, кислоту і свою красу

14 жовтня 2008, 11:30
"Міс Тюнінг", секретар Ради нацбезпеки й оборони Раїса Богатирьова розповіла про свою жіночу харизму і, як студентка-відмінниця, художньо описала свій робочий день і розповіла, що значить бути красивою у політиці.

"Бути красивою у політиці просто і неймовірно складно водночас. Просто, тому що ти народилася такою. Складно, тому що ти не маєш права бути вже іншою", - каже Раїса Василівна, відповідаючи на питання читачів "Кореспондента".

Після такого впевненого вступу, головна акушерка Партії регіонів (чи вже точніше екс-головна "регіональна" акушерка), ніби твір писала, розповідала про свій "Working Day":

"Тому щодня підйом о п'ятій ранку, запуск двигуна всіх м'язів. Аутотренінг для розуму і стійкості у кислоті національної політики. Потім дзеркало, сніданок, одяг. Знову дзеркало. Посмішка. І у дорогу".

"На годиннику за п'ятнадцять восьма. Перед тобою день всіляких несподіванок, тривог, хвилювань, але й надій. Ти повинна бути прогнозованою, твої думки повинні бути ясними. План абсолютно чіткий..," - веде далі тюнінгована білявка.


"Час стискається з такою силою, що вечір настає як безперервний стан без світлого, ясного, чистого з запахами дубового листя і пов‘ялих каштанів київського дня. Увечері зустрічі, розмови, хвилювання, плани, друзі. Інтернет", - перераховує у подробицях клопоти свого стандартного дня Богатирьова.

"Вечеряти вже пізно. Спати ще рано", - каже Раїса Василівна, викликаючи цією реплікою алюзію до анекдотичної фрази: "Я стою у ресторана: замуж поздно, сдохнуть рано".

"Телефонні дзвінки. Тепла ванна. Знову телефонні дзвінки. Сон про маму, дитинство, онучку Марію і ще про щось у жахливих чорно-червоних кольорах. Потім знову ранок", - завершує перелік вже не партійна секретар.

"Іноді є щасливі вихідні, коли ми усі разом в одній великій родині Богатирьових", - додає вона.

Раїса Богатирьова з онучкою Машею

"От так виглядає мій звичайний день", - підсумовує білявка-модниця. Після цього Раїса Василівна заглибилися у кольоровий аспект своєї дійсності. Читаючи слова Богатирьової, все більше здається, що пані Раїса іноді балується сеансами якогось психолога-колориста:

"Бувають дні, де більше яскравих, іноді з жовтими відтінками жнив або блакитним куполом високого осіннього неба, кольорів. Але часто вони переповнені сірими або коричневими тонами політичної боротьби, її утопіями і безвихідністю".

"Але ти зобов'язана пам'ятати про природу твоєї жіночої харизми, де ти відповідаєш за все," - впевнена Богатирьова. А наостанок вона зауважила, що обов'язково потрібно лишатися оптимістом. Ось такі .виходить, секрети краси Раїси Василівни.

Фото Дмитра Амидова, "Кореспондента", газети "Новая" та фото Олександра Косарєва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів