У Могилевської луснули штани, а її "фабрикантці" поламали зуби

27 жовтня 2008, 18:33

Минуло суботи Наталка Могилевська належала натовпу підірваної молоді. На "Фабриці зірок-2" пройшов концерт її пісень.

У результаті багатогодинних репетиції на самі співачці лопнули штани, а одна з її вихованок ледь не лишилася без зубів.

Могилевська влаштувала на "Фабриці-2" свій вечір

Так, дівчинка-скандал Зоряного будинку Настя Востокова примудрилася поламати собі два зуби.

Невгамовна дівчина так активно жонглювала мікрофоном на репетиції, що випадково втрапила ним собі по зубах. Як з‘ясувалося за якусь мить, Востокова відбила собі половинки двох передніх зубів.


З одним із "фабрикантів" стався нещасний випадок

На щастя, другим Шурою Настя не стала - її одразу "евакуювали" і надали необхідну медично-естетичну допомогу. Врешті Востокова таки відпрацювала прямий ефір. От тільки посміхалася бідолаха вже стриманіше.

Травматичною виявилася репетиція концерту і для самої продюсери Могилевської. Як повідомляють джерела ТаблоIDа, Наталка так старалася, що на ній луснули штани.

А у Наталки на репетиції, кажуть, порвалися штани

Та воно, як розбитий посуд, - на щастя. Адже російський монстр попу Філіп Кіркоров того ж вечора видавав співачці свої компліменти за "фабричний" концерт.

Екс-чоловік Алли Пугачової у суботу саме був у Києві й подивився концерт, поставлений Аланом Бадоєвим та Оленою Коляденко.

А по закінченню шоу Кіркоров зателефонував Могилевській, аби висловити свій захват від її нового образу. Окрім того, співаки встигли обговорити і самих "фабрикантів".

Зокрема рудоволосу Алісу Тарабарову, яка Кіркорову нагадала ранню Анастасію Стоцьку. Тепер Могилевська з Бедросовичем жартують, що крім дружби і спільного дуету "Я скажу тобі Вау!", їх пов'язує ще й потяг до рудоволосих протеже.

За матеріалами "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів