Алан Бадоєв зняв "Свєту", роздяг "ТІК" і дав їм двійника Лободи

28 жовтня 2008, 20:39
Як і було обіцяно, кліпмейкер-режисер Алан Бадоєв доклав руки до творчості "оленярів" гурту "ТІК". Тож незабаром на екранах з'явиться результат їхньої спільної роботи - кліп на пісню "Свєта".

Відомо, що зняти відео у Бадоєва - задоволення не з дешевих. Однак цього разу сам Алан і Ко вирішила провести довгострокову акцію.

Режисер і його команда запланували підтримати молодих талановитих і перспективних артистів якісним відео. Мета - врятувати глядача від халтурних кліпів.

Бадоєв вирішив "дати заохочувального копняка" талановитим і перспективним

Першою перспективною і неординарною командою, на думку Бадоєв, став вінницький "ТІК". Нагадаємо, його візитною карткою є усім відомі пісні "Олені" та "Вчителька".

Сьоме за ліком відео групи знімали протягом 24 годин на пісню "Свєта". Цю композицію з нового альбому "тиХИЙ" лідер "ТІКу" Віктор Бронюк присвятив симпатичним журналісткам.


Соліст "ТІК" Віктор Бронюк
Славнозвісні олені теж були на майданчику

Але Алан Бадоєв побачив у пісні зовсім іншу історію.

Для початку - це незвичні образи, у яких постануть музиканти групи. Їх спробують перетворити з простих "пацанів з району" на героїв глянцевих журналів.

Хлопців двічі вберуть у спеціально підібрані й зшиті на замовлення костюми, але їхня відкритість і щирість переможе надуману мішуру.

Цікаво, що багато про які режисерські задуми учасники "ТІКу" дізналися вже просто на знімальному майданчику. Наприклад, про те, що в одному з епізодів усім членам групи доведеться майже цілком оголитися.

А ще, крім музикантів, у кліпі будуть зніматися два кролики. Також обіцяють, що дівчата з балету будуть не лише танцювати, а й спробують розслабити хлопців. За задумом Бадоєва, вони мусять привнести у кліп елемент "філософської еротики".

Ці дамочки мають додати кліпу "філософської еротики". Цікаво, як?

За матеріалами прес-служби "ТІК"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів