Екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва поверне росіянам секс

11 листопада 2008, 14:03
Скидається на те, що колишня учасниця популярної "ВІА Гри" Віра Брежнєва мусить виконати спецмісію - повернути чоловікам кохання і секс.

Так Віра стала героїнею російської романтичної комедії "Любов у великому місті", такої собі варіації на тему "Сексу у великому місті" з Сарою Джессікою-Паркер у головній ролі.

Віра Брежнєва погралася у "Секс у великому місті"

Зйомки картини, повністю відзнятої у США, саме завершилися, тож незабаром білявку Галушку можна буде побачити у всій красі й у ліжку із російським актором Олексієм Чадовим. Останній, нагадаємо, відомий українцям, зокрема, по фільму Алана Бадоєва "Orange Love".

Брежнєва опинилася у ліжку із "помаранчевим Чадовим"

Подейкували, що роль Брежнєвої спершу мала дістатися колишній подрузі Сергія "Шнура" Шнурова російській акторці Оксані Акіньшиній. А Віра її нібито "підсиділа".

"Розумієте, Віра більш жіночна, сексуальна... Вона доросліша й досвідченіша. А те, що вона непрофесійна актриса, - це вже справа третього порядку", - запевнив режисер фільму Марюс Вайсберг, відомий за шпигунсько-хуліганською комедією "Гітлер, капут!".


Режисер взяв Брежнєву на роль за жіночність, сексуальність, дорослість та досвід

Окрім того, ходили чутки, що на ту ж саму роль претендували й грудаста Аня Семенович, і Анфіса Чехова.

У екс-"ВІА-Гри" у фільмі - спецмісія

У сюжет же фільму закладено історію про життя трьох друзів-росіян у Нью-Йорку: Артема (Олексій Чадов), Ігоря (Володимир Зеленський) та Оле, "російського" фінна (Віллі Хаапасало).

Троє друзяк працюють на чужині, а у вільний від роботи час відриваються по-дорослому: стрип-бари, сауна, дівки та бурхливі, але короткі й бездумні романчики.

Одного з друзів-гультіпак зіграє Володя Зеленський

Секс для них давно перетворився на забіг на короткі дистанції, зваблені жінки - на трофеї, а перемоги стали головною темою обговорення під час кожного парубочого вечора.

Проте на черговій вечірці в одному з клубів якийсь чоловік дивакуватого вигляду піднімає келих і промовляє тост. Цікаво, але після цього з героями стрічки трапляється маленька прикрість - вони більше не можуть займатися сексом.

Зеленського позбавлять чоловічої сили

Спантеличені, друзі починають відвідувати фахівців. Та врешті-решт пошуки приводять їх до того самого чоловіка з вечірки. Останній виявляється Святим Валентином, який, застосувавши містичні здібності, "закодував" хлопців від хаотичних статевих зносин.

І врятує друзів-бідолах лише одне - любов. Відповідно, і секс буде - але тільки з коханою жінкою. Тож завдання зрозуміле - знайти ту саму єдину.

А Брежнєва боротиметься зі Святим Валентином з обличчям Кіркорова

Відомо також, що у новозліпленій картині засвітяться Аліка Смєхова, а також Філіп Кіркоров. До речі, саме він, зігравши Святого Валентина, й позбавить трьох халамидників їхньої чоловічої сили.

За матеріалами "Сегодня", "Кулуари.ру", "Клео.ру" ,"Рускіно.ру" та kinopoisk.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів