Седокова святкувала день народження дочки з собакою

10 грудня 2008, 17:05
Екс-"ВІА-Гра" Анна Седокова вирішила засипати дочку діамантами - дозовано.

8-го грудня екс-дружина футболіста Белькевича святкувала день народження своєї дочки. Щоправда, вік дівчинки виявився суперечливим моментом.

У той час як піарщики Ані у прес-релізі повідомили, що дитині виповнилося 3 рочки, на іменинному торті для дівчинки красувалася цифра "4". Як, власне, і у записі її мами вв особистому блозі Седокової.

Аня Седокова святкувала день народження доньки і фотографувала лише себе?

Своїй 4-річній Аліні Аня приготувала зовсім не дитячий подарунок - великий діамант.

"Звичайно ж, Алінка ще маленька, і найважливіше для неї зараз - моя любов і турбота", - посміхається Седокова.


"Ну, й іграшки, звичайно ж. Їх у неї і так багато, але я, як будь-яка любляча мати, не можу ні в чому відмовити своїй дитині, тому у нас вдома у Києві справжній Дитячий Світ. А одягу у моєї дочки набагато більше, ніж у мене самої!" - веде далі співачка.

Дочці екс-"ВІА-Гри" вже 4

Вона запевнила, що хоче, аби у її дитини було все тільки найкраще.

"Я хотіла спершу відкрити рахунок у банку, але зараз такі часи, криза, ніхто не знає, що буде далі. Хто мені дасть гарантії, що банк не "лусне", і ці гроші не пропадуть? Хочеться хоч якоїсь впевненості у майбутньому", - каже Седокова.

"От я і подумала, не даремно ж діаманти називають кращими друзями дівчат: а надто, вони шалено гарні і завжди будуть у ціні", - радіє екс-"ВІА-Гра".

Криза довела Седокову до діамантових подарунків

За словами знайомих Седокової, Аня вирішила щороку дарувати дочці по дорогоцінному каменю. Тобто до свого повноліття Аліна стане завидною нареченою, ну або ж просто стане власницею розкішного кольє.

Між іншим, дивно якось виходить. День народження у дочки, а на фотографіях від Седокової лише вона сама. І собака. Врешті, складається враження, ніби день народження доньки співачка святкувала з псом.

Ліворуч, напевне, була дочка Ані...

За матеріалами "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів