Дочка Литвина вдруге зібралася заміж

15 грудня 2008, 11:24
Те, що Олена Литвин, дочка вдруге обраного спікера Ради Володимира Литвина, вже обпікалася, її не зупиняє. Власниця гламурного магазину розкошів у центрі Києва знову зібралася заміж.

Про це Олена обмовилася, коли розповідала журналістам, як відзначатиме друге призначення батька головою парламенту.

"Одразу після призначення я подарувала батьку букет червоних троянд і сказала добрі слова. А у неділю (14-го грудня) на вечері, присвяченій новому призначенню мого батька спікером Верховної Ради, буде тільки наша родина - тато, мама, мій брат і мій майбутній чоловік", - поділилася вона у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Олена Литвин потягла бойфренда вітати батька зі спікерством

Щоправда, хто саме стане новим Містером "Місіс Литвин", поки не розголошується. Дочка спікера ім‘я нареченого тримає під сімома замками.

"Я не знаю, як окреслити його рід діяльності. Не думаю, що це важливо", - каже Олена про нього. При цьому видання додає, що майбутній зять Володимира Литвина - очевидно, не політик, не бізнесмен і не спортсмен.


За словами власниці "Вілли Гросс", новий коханий скорив її не посадою чи професійними успіхами. Передусім він - хороша людина і щиро до неї ставиться.

Парочка знайома вже рік, але про те, як і де познайомилися голубки, Литвин коментувати не поспішає.

Олена каже, що її майбутній чоловік - хороша людина і щиро до неї ставиться. Сподіваємося, спікерство Литвина тут ні до чого

"Зустріч була дуже цікавою. Але поки я розповісти нічого не можу, тому що це зачіпає інтереси інших людей. Тому промовчу", - відмахується вона від журналістів.

Все стане на свої місця вже незабаром. Адже весілля, за наявною інформацією, відбудеться не раніше лютого. І, за словами Литвин, її друге весілля буде скромніше, ніж перше.

Нагадаємо, що у серпні 2003-го року Литвин вийшла заміж за Дмитра Крейніна, сина відомого дніпропетровського бізнесмена. Зі своїм першим чоловіком Олена навчалася в одній групі в Інституті міжнародних відносин.

Перший шлюб із Дмитром Крейніним для Литвин був фіаско

Однак після шикарного весілля і 5 років шлюбу Литвин і Крейнін розлучилися, нібито через те, що чоловік любив Олену в основному за тестя-спікера.

А поки, ще у січні Олена знову "піде на каторгу" - візьметься за закупівлю нової колекції одягу для свого Будинку розкошів.

Фото "Комсомольської правда в Україні", "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів