Чоловік Олени Литвин любив її за тестя, а вона захотіла розкошів

28 грудня 2007, 16:44

Недарма Олена Литвин, дочка екс-спікера і лідера блоку Литвина, прізвище при заміжжі не змінювала. Після того, яку пресі з‘явилася інформація про розлучення екс-спікерівської доньки, її шлюб, що тривав чотири з половиною роки, розпався остаточно.

Незважаючи на гармонію, яка царювала у сім‘ї Литвин-Крейнін ще рік тому, розрив вийшов болючим. Однак врешті за обопільною згодою.

"Так. Хоча довгий час Дмитро відмовлявся від розлучення. Ми жили роздільно півтора роки. Поки я його не спровокувала повідомленням у ЗМІ, що розлучаюся. І він підписав шлюборозлучні папери. Я глибоко впевнена - людина чекала парламентських виборів..," - ділиться дочка Володимира Литвина в інтерв‘ю "Делу".


Чоловік Олени Литвин підписав папери про розлучення після того, як вона спровокувала його заявою у ЗМІ

На переконання Олени її стосунки з чоловіком Дмитром, сином відомого дніпропетровського бізнесмена Олександра Крейніна, трималися лише на її прізвищі і статусі її батька.

"Якось ця людина (Дмитро) сама зізналася, що єдине моє достоїнство - це прізвище Литвин. Як після таких слів можу вести з ним світські бесіди і мати якісь відносини?" - каже жінка.

"Все-таки звучить красиво, що ти є зятем Литвина, а не просто Мишка Пупкіна. Не хочу нікого скривдити. Але моє глибоке переконання, що це так і є насправді. Мій колишній чоловік підтверджував це неодноразово своїми словами", - додає Олена Литвин.

Олена впевнена, що чоловік (Дмитро на фото праворуч) любив її за прізвище і статус батька

До речі, батькові дівчина довго не зважувалася розповісти про таку ситуацію з її екс-коханим.

"Тато довго про це не знав. Тому що до цього наше спілкування полягало в скороминущих зустрічах і розмовах по типу: "Привіт! Як справи?" - "Добре", - починає вона.

"Але в один прекрасний момент я прийняла рішення, запросила батька в ресторан і розповіла про справжній стан речей. На його питання "чому" я не стала пояснювати всіх причин", - додала Олена.

"У підсумку тато пообіцяв, що підтримає мене у будь-якій ситуації. Після цієї розмови наші з батьком стосунки стали ближчими", - тішиться дочка політика.

А Володимиру Литвину розлучення дочки - на руку: тепер їхні стосунки стали ближчими

Батьки екс-чоловіка Дмитра, щоправда, намагалися помирити парочку.

"Один час намагалися, але... Думаю, тут переслідувалися інші інтереси, ніж розуміння того, що я непогана людина або гарна дружина", - впевнена Литвин.

Її ж батьки, за словами Олени, у сімейні стосунки дочки не втручалися. І це при тому, що на початку історії стосунків між нею і Дмитром Володимир Литвин проявляв "батьківські ревнощі".

"Він шалено переживав. А чи була симпатія або антипатія до мого чоловіка - важко сказати. Ми з Дмитром жили в офіційному шлюбі чотири з половиною роки. За цей час жодного разу батьки не сказали поганого слова на адресу чоловіка. І не втручалися в наші стосунки", - ділиться жінка.

Однак впадати у розпач чи депресію з приводу розлучення Олена Литвин не збирається.

"На початку лютого відкриваю разом з італійськими партнерами не магазин, і навіть не бутік, а Будинок розкоші "Вілла Гросс". Подібного проекту не було не тільки в Україні, а, може, і у світі", - гордо заявляє дочка Литвина.

Під Новий рік дочка Литвина не лише розлучилася, а й надумала відкрити власний Будинок Розкоші

Будинок розкоші, за її словами, розміститься в стародавньому маєтку 1860-го року, розташованому у центрі Києва.

При цьому Олена обіцяє, що його оформлення буде незвичайним як зовні, так і усередині. А продукція "буде орієнтована на заможних жінок".

"Якщо дівчина купить у нас сукню, вона буде єдиною у Києві", - додає вона.

Скільки грошей пішло на цю гламурну справу Олена Литвин точно не зізнається". "Це не мільйон, точно. Скажімо так, до 100 тисяч доларів".

А от свого спільного бізнесу з екс-чоловіком, юридичної фірми "Гарантія" Литвин хоче здихатися. "Вочевидь, безоплатно перепишу свою частину на одного з партнерів. Щоб ні формально, ні юридично не бути причетною до компанії".

Тим більше, що майже півтора роки, за словами Олени, вона "у справах фірми не бере участі".

Фото Дмитра Амідова, фото "Газеты по-киевски" та з сайту http://pravda.com.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів