Віра Брежнєва запевняє, що вона - не стриптизерка

25 грудня 2008, 15:43
В екс-"ВІА-Гри" Віри Брежнєвої стався напад цнотливості. Білявка відмовилася зніматися у постільній сцені у присутності глядачів.

Як пише "Life.ru", співачка відмовилася зніматися в постільній сцені, якщо на знімальному майданчику будуть знаходитися більше трьох чоловіків.

Інцидент стався під час фільмування відеокліпу Брежнєвої на пісню "Любов у великому місті". Остання, до слова, має бути саундтреком до однойменного фільму за участю Віри.

"Я впевнена в тому, що вчинила правильно. Я артистка, а не стриптизерка. А розглядати мене стороннім людям, гадаю, просто ні до чого", - аргументує Віра свої дії.

Зйомки кліпу Брежнєвої проходили на території цукрового заводу у Москві. Спеціально для білявки там побудували затишну спальню у рожевих тонах.


За сценарієм, саме в цій кімнатці прокидається героїня кліпу, після чого занурюється у спогади про минуле.

Незважаючи на те, що у фільмі "Любов у великому місті" партнером Віри є Олексій Чадов, у зйомках кліпу він участі не брав. Будити співачку, яка томно лежить на рожевому шовку, довірили звичайному сонячному променю.

Між іншим, пісню цю написала сама Брежнєва на вірші Діани Гольде.

"Кліп побудований на кадрах з фільму. За сюжетом моя героїня тримає у руках пульт, за допомогою якого переключає канали, на яких транслюються кадри з фільму, все дуже красиво і романтично, думаю, людям має сподобатися", - ділиться Віра.

Між іншим робота у фільмі "Любов у великому місті" стала для неї першим досвідом у кіно.

Фото "Life.ru", "Комсомольской правды" та "NewsLand.ru"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів