Скрипка перетворив Монмартр на Андріївський узвіз

21 січня 2009, 15:02
У вівторок ввечері Олег Скрипка прилетів з Парижу, куди возив свої знамениті вечорниці.

17-го січня у Парижі відбувся захід під назвою "Андріївський узвіз - Монмартр - Побратими". Дійство пройшло у знаменитій залі Elysée Montmartre, де свого часу зароджувався славетний канкан.

Олег Скрипка вечір поїв французів горілкою з салом

Середня ціна квитка на захід склала 50 євро. Як і очікувалося, їх придбала переважно французька діаспора, а також інші європейці українського походження з сусідніх країн.

Проте подивитися на українські традиційні розваги навідались і корінні французи.

Вечорниці фронтмена "ВВ" пройшли у Парижі, у залі, де колись зароджувався канкан

На вході гостей, звісно, пригощали. Всі частування привезли з України: баняк куті, 40 літрів узвару, квадратний метр сала та кілька кілограмів оселедцю.


Французам прийшлася до смаку українська кутя та узвар, також гарно йшла горілка, яку можна було закусити канапками з салом та оселедцем.

Французи зацінили українські частування
А за такі от ласощі і музичні задоволення довелося платити в середньому 50 євро

Концертну програму вечора розпочали французи, а сам муніципальний хор Монмартру, який виконав кілька колядок французькою.

Далі гостей закликали до танцю українські музики. Проте справжні танці, шалені та нестримні, розпочалися, коли на сцену вийшов головний організатор та натхненник свята Олег Скрипка разом з "Великою Оркестрою".

Спеціально для заходу Олег з оркестром розучив пару колядок, які були виконані у цікавій рок-обробці. Це ще більше завело публіку. А завершував вечір фольклорний колектив "Чоботи з бугая", під музику й пісні якого продовжувалися танці.

Скрипка з оркестром розучив пару колядок і виконав їх у рок-обробці

Паризькі вечорниці збиралася відвідати Катерина Ющенко. Проте перша леді України таки не змогла прилетіти на свято. Але й без уваги україно-французький захід не залишила. По завершенню свята на сцену передали листа з привітаннями та подякою від президентської родини.

Французька ж сторона окрім слів подяки та підтримки подарувала Олегу особливе вино. Його українському артисту вручив голова громадської профспілки Монмартру.

До пляшки додавалося повідомлення про те, що виноград для цього вина вирощують на Монмартрі. Результат - лише 2000 пляшок. Тож вино цінне, і не кожному доступне.

Бідний "ВВ"-шник сам їв похапцем

Натхненні українськими вечорницями французи пообіцяли, що найближчим часом не гіршу програму привезуть на український Андріївський узвіз.

Щодо Олега, то він повідомив журналістам, що у лютому планує везти свої вечорниці в Осло, столицю Норвегії.

За матеріалами прес-служби Олега Скрипки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів