Червоненко розповів про зубки й поцілунки сина та конячку Каті Ющенко

12 лютого 2009, 10:39
У квітні місяці єдиному сину запорізького екс-губернатора Євгена Червоненка виповниться рік. ТаблоID вирішив дізнатися, як росте потенційний гонщик і радість першого заступника мера Києва.

"Синок тьху-тьху-тьху. Ріжуться зубки - вже шість є. Нещодавно от температура дуже різко піднялася", - посміхаючись, розповів ТаблоIDу Євген Альфредович.

Про сина Альфреда, інакше Альфіка, Червоненко розповідає із задоволенням. Одразу видно - щасливий і гордий своїм чадом татусь.

"Мені дуже сподобалося, що навіть коли у нього була температура 38,7, він був у доброму гуморі. Буде він у нас бійцем!" - впевнений організатор "Ялта-раллі".

За словами "Червонця", його малий дуже любить подарований батьком червоний комбінезон.


Сина, який народився менше року тому, Червоненко планує виростити бійцем

"І ще він їздить на такій машині, ну знаєте, ходить - там прорізі для ніг є. Та він вже її майже викинув, вже ось-ось піде - вже по 7 кроків робить!" - просто розпирає від гордощів гонщика.

"Я питаю: "Синку, яким ти будеш? Таким само великим, як я?" А він показує однією рукою, потім іншою - величезним, і робить "О!", - сміється Євген Альфредович.

Друге досягнення маленького Альфреда, якому немає ще й року, - це відповідь "па-па!" на питання "Де тато?"

"Він постійно робить "Па-па!", бо бачить мене тільки вранці, коли я їду", - пояснює перший заступник "космічного" Черновецького.

"Третє досягнення - це повітряний поцілунок. Він засовує руку до рота, а повернути поцілунок забуває!" - сміється Червоненко.

Євген Альфредович пишається повітряними поцілунками сина

Ну і звісно, любить маленький Червоненко автомобілі.

"От клянуся, дві улюблені іграшки - це машина і вертоліт", - божиться ТаблоIDу знаменитий своїми гелікоптерними перельотами та перегонами чоловік.

"Ще у нього є гойда, така конячка дерев‘яна з петриківського розпису від Каті Ющенко. А взагалі, друзі, знаючи мене, дарують машини - повірте, такий вибір автомобілів!" - розповідає далі про іграшковий арсенал свого сина Євген Альфредович.

Із вихованням сина дружині Червоненка, імпозантній білявці Ніні, за його словами, допомагає няня. А на роботу Ніна Червоненко виходити не поспішає. Як каже Євген Альфредович, їй і так вистачає чим займатися, та й не потрібно це - "у сім‘ї має працювати хтось один".

А мама Ніна на роботу не поспішає

У далекі подорожі маленького Альфіка поки що не вивозили. На переконання першого заступника мера, для цього ще зарано.

"Вивозити кудись сина буду після року. До року взагалі хочу його якнайменше показувати. У нас народ такий "добрий"... Тож тільки близьким," - пояснює він.

А так, хлопчик росте активним. Як каже "татко Червоненко", малий "постійно серйозно махає рукою" і намагається йому щось розповісти.

"Принаймні можу сказати, що мені хочеться їхати додому і з ним спілкуватися. Навіть намагаюся відміняти деякі справи. І взагалі, у цьому бедламі, це те, що змушує мене якось тримати себе у формі і бути оптимістом", - зізнається Червоненко ТаблоIDу.

ТаблоID

Фото "Сегодня", "УНІАН", misto.zp.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів