Євген Червоненко розповів, що йому подарував Бог

6 жовтня 2008, 18:22
Екс-"запорожець" Євген Червоненко розповів про зустріч із теперішньою дружиною, поділився роздумами про обрізання і показав свій дім у Конча-Заспі.

Так, дату знайомства з матір‘ю свого сина Ніною Євген Альфредович, каже, пам‘ятає чудово.

"Звичайно! 9 жовтня. Це сталося дуже давно, у Києві, ще до розлучення з моєю колишньою дружиною. Побачилися, стали спілкуватися, але про те, що між нами щось буде, ніхто навіть і не думав. Дату знайомства ми відзначаємо дотепер", - зізнається Червонець газеті "Сегодня".

Червоненко розповів, коли зустрів нову дружину

Тим не менше, роман між білявкою і вибуховим гонщиком таки закрутився. А плодом їхніх почуттів став син - маленький Альфред.

"Цю дитину подарував Бог. У мене були особисті неприємності, пов'язані з усім нашим сімейним минулим, на роботі пресували. Мені зателефонував старий друг по збірній, запросив взяти участь у перегонах. Я погодився. Ніна саме підгадала час - я тоді місяць не пив - так і з'явився Альфред. Я тільки молився, щоб це був хлопчик, і мучив усіх оточуючих", - зізнається Червоненко.


"Цю дитину подарував Бог"

"Ми намагалися нікому не говорити про вагітність, адже вона була досить важка. Я йому в трубку закричала: "Хлопчик, але сказали - потрібно лежати...", а Женя мені у відповідь: "Я сказав лежати!" - згадує період вагітності та сама Ніна.

"Я сказав лежати!" - казав білявці Ніні Червоненко

"Коли син виросте, відправлю його вчитися за кордон. От ніяк не вирішу, чи робити йому обрізання. Адже не знаю, яке віросповідання він обере. Дочка, наприклад, як і її мати, прийняла православ'я. У Ніни мама католичка, а дідусь - єврей. Така ми інтернаціональна родина", - розповідає шеф агентства з Євро-2012.

Ким буде маленький Альфред?

Що ж стосується першого сина дружини Червоненка, то із цим 13-річним хлопцем у Євгена Альфредовича "все без напрягу".

"Але теми дівчат намагаюся з ним обходити. Він мене запитав, як розібратися з друзями, які намагалися відбити у нього дівчинку, і я йому сказав! Вам не розповім, що порадив, це наша з ним таємниця", - ділиться екс-губернатор Запорізької області.

У Червоненка в родині "без напрягу"

За словами Червоненка, у них із сином Ніни багато спільних тим.

"Наприклад, машини - я пробував його в картингу, він показує непогані результати. Ми з ним у сауну ходимо, разом дивимося футбол. Правда, я вболіваю за "Шахтар", а він за "Динамо-Київ", - додає Євген.

Альфреду лише п'ять з половиною місяців, а у нього вже ціла шафа таких костюмчиків

До речі, сама 37-річна Ніна також непогано ладнає із 21-річною дочкою гонщика Олександрою: "Із Сашею ми прекрасно поладнали. Іноді ми з нею навіть на дискотеки разом ходимо". Так само із матір‘ю дочки Червонця білявка зуміла знайти спільну мову.

"Ми з мамою Саші спілкуємося. У нас є спільні свята, ми також зустрічаємося на дні народження", - розтлумачує вона.

37-річна Ніна і 21-річна Саша навіть на дискотеки разом ходять

Між іншим, як зізналася Ніна, бізнес наразі у її плани не входить. Каже. У них працює багато людей, тому голова зайнята будинком.

"Я займаюся дітьми і, звичайно ж, чоловіком. З ним ми обговорюємо всі його справи. Він, правда, все робить по-своєму", - додає вона. І сімейний бюджет, і своїх жінок Червоненко контролює постійно.

"Жінкам завжди грошей не вистачає! Це я знаю і жорстко контролюю. Саша сама заробляє. У Ніни теж є свій бюджет, але якщо є щось екстремальне, те це обговорюється у сім‘ї і купується. Ми не шикуємо. Ми не олігархи, ми - "Ультралайт"!" - запевняє він.

Маєток цих самих "ультралайт" - будинок і подвір‘я декоровані опудалами орлів. Червоненко цих птахів поважає, бо "вони вільні". А особливо Євген Альфредович пишається величезним столом у вітальні.

"За ним сиділи усі президенти України!" - каже він.

"Женя любить, щоб велика родина збиралася тут, і щоб усі діти підтримували одне одного і продовжували бізнес батьків. Адже гроші повинні залишатися в родині", - додає його Ніна.

Червонець любить цей сімейний стол

У самому будинку Червонця є зимовий сад. На задньому дворі, на величезній галявині стоїть шикарна альтанка на шість персон, поруч з нею - басейн під відкритим небом і сад.

І всю цю красу охороняють дві вівчарки. Щоправда, у день інтерв‘ю одна з них потрапила до лікарні через запалення легенів.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів