Лобода перебирає чоловіків, любить себе та закордонні романи

5 березня 2009, 14:28

Одна з претенденток на поїздку до Москви на "Євробачення" Світлана Лобода знає секрет успіху. Співачка впевнена, що достатньо лише правильно встати. А чоловіків, які не розуміють, що для неї головне, вона відпускає на всі чотири сторони.

"Я зараз - вільна жінка. Я завжди знаходжуся у стані закоханості. Вочевидь, чоловік, який зміг би розділити зі мною і горе, і радість, поки що не знайшовся, принаймні поки що", - заявила Лобода в інтерв‘ю "Жизни за всю неделю".

За її словами. Свєта вимоглива і до себе, і до її чоловіків. "Я постійна з людьми, з якими я працюю, але з чоловіками я досить перебірлива", - пояснює Лобода.

"Він мусить розуміти, що у моєму житті головне - робота. Якщо ж він ставить мені питання: чому я так довго, - я одразу із ним прощаюся. Йому не треба цього пояснювати, він має сам це бачити..," - впевнена губастеньку екс-"ВІА-Гра".


Лобода відсіває чоловіків "за здогадливістю"

Світлана каже, багато чоловіків, з якими вона була, здавалися їй ідеалами. Однак потім вона розуміла, що ці чоловіки - для неї просто друзі.

"Мені подобається завойовувати чоловіків, особливо тих, які не знають, хто я. Наприклад, романи закордоном. Це так приємно", - ще зізнається пишно бюста артистка.

"У юності я завойовувала хлопчиськ, для задоволення власного его, оскільки вважала себе негарною дівчинкою. Я потребувала багато зусиль, щоб завоювати хлопця. Коли мені було років 15-16", - згадує вона.

А потім, як розповідає лобода, все якось змінилося - у неї з‘явилася впевненість у собі.

"Мені колись одна людина сказала, що я маю полюбити себе, і тоді мене полюбить світ. Я полюбила себе - відтоді у мене все інакше", - каже вона.

Лобода раніше завойовувала хлопчиків, а поітм полюбила себе

Водночас Світлана поділилася, що до створення власної сім‘ї поки що не готова.

"Може, з часом мої пріоритети зміняться, і я захочу дітей, але не зараз. Я не знаю, коли це прийде", - каже вона поки що.

Окрім того, не змогла Свєта не прокоментувати і ситуацію із відбором на "Євробачення-2009", яке цього року пройде у російській Москві.

"Я ніколи не боялася конкуренції, ні в особистому житті, ні у творчості. Мене мама так навчила. Вона казала, що треба працювати над собою... Тому найголовніші конкуренти для мене - втома та перевтома", - ділиться вона.

Свєта можливість стати мамою не відкидає

Водночас, як розповіла Свєта, за лаштунками нацвідбору на конкурс були неприємні моменти. Так, продюсер Юрій Нікітін нібито казав дуже неприємні слова на її адресу, лобіюючи власних підопічних.

Також Лобода запевнила, що хабарів для перемоги у відборі на конкурс вона не дає.

"Давати гроші за конкурс - дурна ідея у зв‘язку з кризою. Оскільки готівки немає, я гадаю, ні в кого. Особисто я нікому нічого не даю, оскільки у мене машина у кредиті. Є багато інших витрат..," - пояснила вона.

Лобода не дає хабарі, бо нема готівки й авто у кредиті

Також розповіла співачка і про те, чому, попри попередні відмовки, таки вирішила взяти участь у міжнародному пісенному конкурсі:

"Навіщо артисту потрібне "Євробачення"? Бо ти розумієш, що твоєї країни тобі вже мало. І тобі хочеться чогось більшого... Я максималістка і беру участь там, де знаю, що не програю і гідно себе покажу!"

З метою підготовки до міжнародних змагань Лобода наразі бере уроки гри на барабанах, ходить на акробатику й у басейн, щоб покращити дихання.

"Брати "Євробачення" я буду винятково собою і своїм талантом. Я звикла шокувати, цього разу не буду винятку!" - попередила Лобода.

Свєта обіцяла шокувати

Окрім того, Свєта додала, що на успіх може розраховувати, якщо 8-го березня стане з тієї ноги.

"Я вірю у те, що наскільки ти налаштований на успіх у цей день, настільки ти і переможеш. Я обклеїла всю квартиру клейкими папірцями, на яких написано усі пункти, які я маю встигнути і не забути зробити до 8-го березня. Один з пунктів "встати з тієї ноги", - сміється Лобода.

Фото "Сегодня", "Бліка", прес-служби Лободи
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів