Подруга Віталіни Ющенко просуває свою протеже на "Євробачення-2009"?

17 лютого 2009, 11:30

Перший Національний ще не назвав 15-ку фіналістів Національного відбору на "Євробачення-2009". Але конкурс вже ознаменувався скандалом. Подейкують, що співачку Анастасію Приходько "просуває" подруга Віталіни Ющенко.

Поки що головними претендентами від України називають співачок Світлану Лободу, Наталію Волкову, Анастасію Приходько та дівочий гурт "Гарячий шоколад".

Однак, як повідомляє "M-Press Media Technologies", під час відбору були допущені деякі порушення. Зокрема, зі сторони переможниці російської "Фабрики зірок-7" співачки Анастасії Приходько.

Так, за умовами конкурсу, пісня, яку представляє артист, має бути англійською чи українською мовою. Також вона не повинна перевищувати хронометраж у 3 хвилини.


Та для Національного відбору Приходько обрала пісню "За тебе знов", яка триває на 40 секунд довше, ніж дозволено.

Крім того, композиція не мала бути опублікованою в жодному джерелі до 1-го жовтня 2008-го року. Однак пісня Анастасії нібито вже виконувалася на ювілейному вечорі Валерія Меладзе, та була випущена на одній з музичних збірок.

Анастасія Приходько порушила правила?

Щоправда, за інформацією джерела "M-Press Media Technologies", всім цим порушенням зі сторони Приходько є логічне пояснення.

Адже її просуванням займається Олена Мозгова - директор творчого об'єднання музичних та розважальних програм НТКУ, голова журі конкурсу "Ти - зірка!". До слова, саме на цьому конкурсі проходив відбір артистів для участі у фестивалі "Євробачення".

Повідомляється, що менеджмент Приходько отримав близько 500 тисяч доларів для вирішення різних питань. Ці кошти нібито і йдуть на те, щоб "переконати" членів журі: саме Анастасія має представляти Україну на цьогорічному конкурсі в Москві.

"До того ж, впливати на журі набагато легше, коли маєш таких знайомих, як Віталіна Ющенко - про дружбу Віталіни та Олени (Мозгової) всі прекрасно знають. Я не знаю, яку роль у конкурсному етапі до "Євробачення" відіграє президентська родина, але велика мета потребує великих витрат.

Я хочу сказати, що зазвичай до таких справ підключають максимум зв'язків", - говорить джерело.

Олена Мозгова "просуває" Приходько, а її подружка Віталіна Ющенко їй допомагає?

"Я не був знайомий з творчістю Анастасії Приходько, тому проаналізувати її виступ у півфіналі не міг. Але зараз вже ясно, що її виступ порушує всі правила. Тому результат буде адекватним", - прокоментував ситуацію член Національного відбору "Євробачення" співак Олександр Пономарьов.

Однак, за словами Пономарьова, одноосібно вирішувати він не може. Адже крім нього є й інші члени журі та Перший національний, які й приймають остаточне рішення.

Наразі інші члени журі, зокрема гендиректор "Русского радио. Украина" Сергій Кузін, композитор Володимир Бебешко та перший віце-президент НТКУ Роман Недзельський виступили за зняття пісні Приходько з конкурсної програми.

Правда, не відомо, чи співачка таки залишить конкурс.

Олександр Пономарьов сам відхилити пісню Приходько не може

Нагадаємо, завершальний етап Національного відбору "Євробачення-2009" відбудеться 8-го березня. До того часу журі має оголосити 15-ть виконавців, відібраних після півфіналу, що пройшов 8-го лютого.

За матеріалами "M-Press Media Technologies"

Фото "News Music Ru", "Сегодня" та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів