"НеАнгели": невикористану сексуальну енергію – у творчість

17 лютого 2009, 16:30

Цього року День закоханих руда Слава та чорнява Віка з "НеАнгелів" провели разом. Причина - чоловіки, точніше їх відсутність. Якщо Віка досі не знайшла собі героя-коханця, то Слава саме його позбулася.

Слава і Віка День Валентина святкували разом

За день до 14-го лютого рудоволоса бестія знайшла у собі сили порвати зі своїм бойфрендом. А зустрічалася вона з ним близько трьох років! Однак не винесла лихої долі - каже, погано чолов‘яга до неї ставився.

"Я була відданою та кохала, ніколи не давала йому приводів сумніватися в мені. Приводи він знаходив сам - був патологічно ревнивий. Прослухував мій телефон. А варто було мені затриматися після концерту або вийти попити каву з подружками - мене чекав черговий скандал", - розповідає Слава.

Слава пішла від ревнивого бойфренда

Як каже руденький "НеАнгел", вона своєму благовірному все вибачала: спершу думала, що проблема у ній, а потім сподівалася, що він зміниться.


"Після чергового скандалу я не витримала. Поки його не було, зібрала речі та виїхала. Залишивши йому житло, зняла окрему квартиру", - поділилася вона.

Якби так не сталося, то цього літа Слава вже, можливо, вискочила б заміж. Вони з колегою по дуету - майбутньою дружкою - вже навіть обрали собі сукні.

Тепер Віка ледь не щодня навідується до рудої подруги - підтримати: "Слава - моя близька подруга, і я хочу її втішити, особливо зараз, коли колишній хлопець дзвонить їй з проханням повернутися".

А панянки вже навіть сукні до весілля рудої підібрали

Віка, схоже, ситуацію відчуває, як на собі. Каже, у неї теж було багато романів, але її часто обманювали.

"Мені дуже не вистачає сильного чоловічого плеча. Я дотепер шукаю свого єдиного чоловіка. Його соціальний статус не важливий, головне - почуття", - запевняє Віка.

Віка Славу розуміє

А ще панянки впевнені, що їхнє особисте життя залежить від їхньої творчості. Тож свою сексуальну енергію тепер сублімують у творчість, щоб із виходом їхнього нового весняного альбому життя таки налагодилося.

За матеріалами прес-служби Mamamusic, а також фото "Бліка" і "EGO"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів