Могилевській щастя привалило, а Яма і Монро це бачили

26 лютого 2009, 16:32

Днями співачку Наталю Могилевську могло накрити щастям. Співачка здійснила свою велику рожеву мрію - презентувала власну школу танцю.

"Я давно мріяла про подібну школу, куди може прийти будь-який бажаючий незалежно від віку і рівня підготовки", - поділилася Наталя, повідомляє "Screen Media".

Могилевська презентувала власну школу танцю

На відкритті студії танцю Могилевської і балету "Turbo" підлогу залу було залито різнокольоровими фарбами. А учасники балету ногами, витанцьовуючи неймовірні па, малювали якісь абстракції. До танцюристів приєдналася і сама Могилевська.

Балетні абстракції

Водночас під час імпровізованої прес-конференції Наталя подякувала присутньому на гулянці танцюристу Владу Ямі. Адже саме він став її першим партнером-тренером і відкрив світ танцю. Лисоголовому красеню Могилевська вручила сертифікат своєї студії на запис пісні.


"Дуже добре пам'ятаю момент, коли вирішила, що буду танцювати. Маючи прагнення і, що також важливо, гарного хореографа в особі Влада Ями я домоглася того, що разом із мною став танцювати мій глядач", - заявила співачка.

Яма Наташі танці, а вона йому - пісню

А на відкриття танцювальної контори Могилевської прийшли її підопічні екс-"фабриканти", хореограф Діма Коляденко, травесті-діва Монро, регіоналка Бережна та інші.

"Зальотний" хореограф Дмитро Коляденко

Що ж до самої школи танцю, то у ній Могилевська передбачила дві програми - навчальну й курсову. Перша - для тих, хто хоче стати зіркою танцполу. Друга - для тих, хто слідкує за своїм тілом, хоче бути в тонусі, але хто нудиться у спортзалах і фітнес-центрах.

Монро промацує ґрунт? Будуть танці?
Що тут робить вагітна-вагітна депутатка Бережна - питання... Навряд чи на останніх місяцях вагітності Іра піде на хіп-хоп

Займатися хореографією можна буде у двох залах. Практикуватимуться і латиноамериканські танці, і хіп-хоп. Там також плануються регулярні кастинги для зйомок кліпів, телешоу і творчих проектів.

Правда, вранці зали будуть зайняті самою Могилевською та її підопічними - під репетиції.

Нагадаємо, після успіху на проекті "Танці з зірками" свою школу танцю відкрила і спортсменка Лілія Подкопаєва.

Фото "Світського життя" , "ТСН" та "Дусі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів