Тіла "XS" знову оголили та засипали грошима

Четвер, 26 лютого 2009, 11:39
Колишні солістки тріо "XS" продовжують давати інтерв‘ю, з яких випливає, що продюсерам, скажімо, "вигідно" мати грудастих сексапільних підопічних. А нинішні учасниці дівочої групи продовжують свої принади оголювати.

У новому відео на пісню "Силіконові мізки" дівчата знову постають у досить відвертих образах: чорні бюстгальтери, які, постійно спадають, мікро-спіднички, схожі на широкі пояси та чорні панчохи.

 

Як зізналася одна з солісток групи, Аня, панчохи вона надягла винятково для знімального майданчику. В повсякденному житті вона віддає перевагу колготкам, а влітку взагалі любить ходити без панчох, а ще краще -без нічого.

У кліпі дівчата з "XS" двічі змінюватимуть вбрання. Другим образом стала спокуслива уніформа - відкриті купальники з яскравого латексу, пише "Блік".

Ще одним нюансом були дорогі прикраси, які переливалися на пишних грудях дамочок.

 

"Це особливий подарунок з білого золота і камінців "Swarowski". Точну вартість не знаю, тому що це подарунок! А от сережки у вигляді величезних зірок я спеціально для цього кліпу сама зробила - клеїла на них камінці", - розповіла одна з солісток.

Окрім того, у кліпі візьме участь раритетний автомобіль. Він, до речі, вже знімався у відео Насті Каменських та Потапа. Правда, тоді авто було трохи перефарбовано і перемодифіковано з міліцейського у спортивне гоночне. Також побачать усі білого дресированого гусака.

 

І врешті кульмінацією відеороботи стане золотий дощ з українських гривен, який опуститься на тіла іксесок. Причому, як підрахувала газета, для імітації цього дощу з валюти по одній гривні використали суму в 3 000 гривень. Отакий от, пише видання, антикризовий кліп.

Фото "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів