Черновецький розповів, як випиває зранку, і що його кіт - гулящий

5 березня 2009, 17:48
У четвер столичний мер Черновецький влаштував журналістам справжнє "свято вух і камер" - і свою "хатку скромну" в Конча-Заспі показав, і про гулящого кота Яшу розповів.

"От мій кіт. Сам його сфотографував. Він живе надворі, але він загуляв сьогодні", - розповідав Леонід Михайлович, демонструючи фото свого рудого улюбленця.

Черновецький відвіз журналістів до себе у Конча-Заспу

"Я не схвалюю його! Він до цього зустрічався з однією кішечкою, маленькою, рудою. І мені це подобалось. Зараз він гуляє по сусідських кішках", - пожалівся на руде створіння мер Києва і додав.

"На жаль, кіт Яша, хоча він порядний хлопець, але - весна, і він загуляв. Тому я сподіваюсь, що він нам принесе ще приплід", - десь між іншим казав потім Черновецький.


Льоня-Космос хизувався своїм рудим гулящим красенем

"Ой який красунчик!... Страшно рудий, страшно симпатичний дворовий", - не стримуючись зітхав космічний мер при згадці про Яшу у своєму заміському будинку.

Окрім того, Леонід Михайлович нагадав, що у нього є ялинка, під якою живуть чотири їжаки і один тхір.

"Вони сплять зараз, і я їх не хочу будити. І ви краще не будіть і не ходіть туди. А то прокинуться", - попередив Черновецький.

"Вони постійно їдять те ж саме, що й мій кіт - забирають у нього котлети. А він цього страшно не любить. Ось такі справи", - додав "Льоня-Космос". Між іншим, Черновецький переконаний, що сусіди по дачних ділянках не ненавидять і його, і його кота Яшу.

Ці котлети - спеціально для Льоніного Яші

Тим не менше, Леонід Михайлович надвір виходити, схоже, не боїться.

"Щоранку я бігаю 5 кілометрів... Хоча вже 6. Обов'язково підтягуюсь. Я у відмінній фізичній формі", - запевнив він, а журналісти не зважилися це перевірити.

"Після цього я випиваю зранку після душу кружку кави. Оксана робить мені кашу, або подає мені знежирений кефір. І я починаю працювати..," - згадавши домробітницю розповів Черновецький.

Взагалі Леонід Михайлович бігає, але тут і полежав

Окрім того мер зізнався, що свій чотириповерховий дім купив, бо там "навпроти лук, який вже захопили депутати".

ТаблоID

Фото "Газеты по-киевски" і "Хрещатика"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів