Черновецький став "мером усієї України" і заявив, що краще за нього співає лише Бог

17 лютого 2009, 13:00

Леоніда Черновецького охрестили "мером всієї України", а він зізнався, що буде заробляти мільйон в день, бо співає краще за всіх.

Минулої неділі "Газета по-киевски" побувала у "Посольстві Божому". Там Черновецький та його дружина влаштували традиційний "цирк".

Як пише газета, служби "Посольства Божого" нагадують корпоративи: сердечка, зірочки, сніжинки. Під голосну музику танцюють усі - публіка, охоронці та продавці брошур з проповідями пастора Сандея.

Коли на сцену вийшов Аделаджа, він нагадав, що владу треба поважати - вона від Бога. І запевнив, що на мера і "Посольство Боже" зараз гоніння: погані люди хочуть захопити владу в Києві та заборонити їхню церкву.


Десь у цей момент на сцену повільно піднявся чоловік у чорному джинсовому костюмі та темних окулярах. "Я хотів би привітати нашого улюбленого мера всієї України - Леоніда Черновецького!" - вигукнув Аделаджа.

Сандей: "Я хотів би привітати нашого улюбленого мера всієї України - Леоніда Черновецького!"

Зал вибухнув оплесками, а "меру всієї України" припекло заспівати. Правда, це бажання останнім часом, схоже, долає Черновецького щоразу, як він виходить люди. Як пише газета, співав Льоня-Космос не дуже: в такт не потрапляв, слова то забував, то перебріхував. При цьому він похмуро валандався по сцені, голосно гупаючи ногами.

У репертуарі був "Белый танец" Софії Ротару ("Легче мне не станет и тебе не станет, но не в этом суть") и "Тебе, моя последняя любовь" Михаїла Круга. Публіка була у захваті.

По тому як доспівав, Черновецький запросив паству під Київраду - боротися з "корупціонерами та хабарниками". А заодно запропонував скинутися на новий храм.

"Я віддам усе, що маю!" - заявив Черновецький, потрясаючи коробкою для грошей. Засунув руку в кишеню... нічого не витяг, а коробку передав у зал. Парафіяни почали опускати у неї засалені гривни.

Черновецькому явно треба пост мера і глави КМДА на естраду замінити. Його співам хоч аплодують. Наче в цирку...

Далі мер повідав, що викупить авторські права на пісні, які виконує. І щоб скачати їх з Інтернету, потрібно буде заплатити 1 долар.

"Я буду заробляти мільйон доларів на день. Адже хто співає краще за мене? Ніхто, тільки Бог", - заявив Черновецький. "Бог сьогодні співав разом з тобою, і ангели теж співали", - підправив його Аделаджа.

Підтримувала Леоніда Михайловича і дружина Аліна Айвазова. Спершу танцювала під пісні чоловіка, потім навколішки молилася.

Коли ж мер поїхав, Айвазова вибухнула промовою "на захист чоловіка від політичних переслідувань"... Як пише видання, її виступ нагадав безсмертний спіч дружини Віктора Януковича восени 2004-го року - про "наколоті апельсини"...

Дружина мера Айвазова (праворуч) завжди готова погоцати і потрясти "тєлєсамі" заради мужа

Виступаючи, дружина "Космоса" так розхвилювалася, що навіть заридала. Але за допомогою Аделаджі лемент мерської дружини змінили ті ж музика, пісні та веселощі...

Фото з сайту "Посольсьтва Божого" та "Украина Криминальная"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів