Тіна Кароль про пластичну хірургію: Чому б і ні?

23 березня 2009, 13:30
Молода мама і співачка Тіна Кароль розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії. А її пісня стала саундтреком до серіалу про кохання і клініку.

"Я досить спокійно ставлюся до пластики, і, звісно, у силу свого віку ще не задумувалася про це серйозно", - зауважила Тіна Кароль. Яку вже двічі робили найкрасивішою жіночкою України.

Співачка зауважила, що не бачить у пластичній хірургії чогось поганого й ганебного: "Приходить час, коли жінці хочеться що-небудь змінити у собі, і якщо це доречно, гарно, не шкодить здоров'ю - чому б ні? Головне, щоб у цьому була здорова необхідність".

Кароль запевняє, що до пластичної хірургії ще не вдавалася

Так сказала Тіна Кароль і зняла собі відеокліп за мотивами серіалу "Територія краси", який незабаром стартує на "Інтері". У мильній опері, треба відзначити, йдеться е про що-небудь, про клініку пластичної хірургії.

Водночас російськомовна пісня Кароль "У неба попросим" стала офіційним саундтреком серіалу, в якому засвітилася режисерка Оксана Байрак, яка нещодавно зробила собі пластику на носі.


"Ліричний настрій "У неба попросим" справді дуже добре гармоніює з головною ідеєю фільму - любов вічна, і жодні інтриги та негаразди не зможуть її зломити та загасити", - сказала артистка після завершення зйомок.

Тож відео до пісні Тіна знімала за мотивами сюжетної лінії фільму. Сюжет розвертається в самому епіцентрі серіальних пристрастей - у клініці пластичної хірургії, охопленій новим вірусом - любовною лихоманкою. При цьому у центрі любовних пристрастей опиняються не лише хірурги та медперсонал, а й пацієнти.

Пісню Тіни взяли саундтреком для серіалу про клініку

На зйомки відеокліпу Тіна Кароль приїхала зі своєю командою та чоловіком-продюсером Євгеном Огіром.

Довірили відео режисеру Ігореві Забарі й оператору Павлу Муравйову - і не просто так. Обоє, вони півроку провели пліч-о-пліч з героями мильної опери, тому краще за інших знають всі знімальні та закадрові інтриги й секрети.

"У всіх моментах ми спрацювалися дуже швидко, легко і злагоджено. Адже за плечима знімальної групи вже понад 50 знятих серій серіалу, вони великі професіонали, тому і відеороботу на мою пісню ми зняли у хорошому темпі, без запинок і притирань", - вставила кілька слів Тіна.

Власне, зйомки кліпу тривали кілька годин. Знімали відео у декораціях серіалу, щоб вигідно підкреслити переплетення сюжету пісні та самої багатосерійної стрічки. Кадри з Тіною будуть чергуватися з кадрами з самого серіалу.

Кароль на знімальний майданчик вийшла у стриманому і водночас сексуальному вбранні: чорний корсет, лосини, туфлі на високих підборах.

"Все-таки я знаходжуся у клініці пластичної хірургії, потрібно виглядати на всі сто", - жартувала вона.

А ще співачка розповіла, що незабаром зніматиме відео на нову пісню "Не бійся" і додала, що "цей кліп має вийти досить незвичайним для неї та за стилем буде багато в чому футуристичний".

За матеріалами прес-служби телеканала "Інтер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів