Байрак пішла стопами Майкла Джексона і перекроїла ніс?

23 лютого 2009, 13:39
Режисерка Оксана Байрак, схоже, стала пацієнткою пластичних хірургів. Авторка "Жіночої інтуїції" та "Аврори", судячи з її нинішнього вигляду, вирішила піти стопами Майкла Джексона та Ренати Літвінової і підкорегувала форму носа, точніше повністю його перекроїла. Якщо, звісно, майстерність гримерів не досягла настільки високо пілотажу у макіяжі

Свою "обновку" творча особистість демонструвала у п‘ятницю у кулуарах конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт-2009". І ТаблоID, ясна річ, не міг не відзначити зміни у зовнішності мінливої дами. Адже тепер замість крючкоподібного масивного носа на обличчі Байрак красується майже голлівудський носик - горбинки та крючковатості як і не було.

Зауважимо, свої трансформації 45-річна "ягідка" Байрак обіграла вже й на екрані. Любителька масивних прикрас і строкатих нарядів сама знялася у телевізійному серіалі "Територія краси", як писали "Факти". Байрак дісталася роль постійної відвідувачки клініки пластичної хірургії - Пастухової.

Власне, зйомки картини почалися ще у серпні 2008-го року і мали завершитися десь днями. Примітно, що Оксана зникла з поля зору фотографів десь саме в цей період. Адже востаннє ТаблоID зустрічав режисерку 8-го вересня у товаристві Віталіни Ющенко, на вечірці глянцевого видання. А за півроку Байрак таки змінилася.

Що стосується кіно, у якому грає видозмінена Оксана, то його основна дія розгортається у клініці пластичної хірургії. Про героїню Байрак, Пастухову, у фільмі здебільшого говорять. Вона ж постійно експериментує зі своєю зовнішністю і з'являється лише у декількох серіях під кінець серіалу. Власне, своє лояльне ставлення до пластичної хірургії у житті Оксана Байрак вже висловлювала.


"Завжди ягідка" режисерка Оксана Байрак на свій 45-ий день народження подарувала собі...
...новий ніс?!
Нові ніздрі "Жіночої інтуїції". У пухку губу режисерку цілує акторка Катерина Сємьоновоа
А 3-го березня 2007-го року Оксана Байрак виглядала зовсім інакше
Інколи режисер маскувала свою горбинку під окулярами, як 18-го березня 2007-го на Ukrainian Fashion Week
Рівно рік тому, 20-го лютого, на "Міс Україна-Всесвіт-2008" Оксана була зі своїм рідним носом
Байрак на хрестинах дочки Галліни Горбаль 2-го березня 2008-го
На цій світлині за 10-те квітня 2008-го року, зробленій у театрі Франка, здається, що Оксана трохи змінила форму губ. Ніби зробила їх пухкішими
А 11-го квітня того ж року на врученні премії "Піарея" від співачки Радковської ніс Оксани Байрак можна було роздивитися у багатьох ракурсах
Таким ніс режисерки був навесні 2008-го
І форма носа абсолютно не заважала Віктору Павліку цілувати Байрак
Виступ Оксани на глянцевій вечірці 29-го травня 2008-го
1-го червня 2008-го Байрак прийшла на відкриття виставки у Лаврі на запрошення подруги Галліни Горбаль
І нарешті остання зустріч Оксани з ТаблоIDом до кардинальних змін її зовнішності - 8-ме вересня 2008-го
У той день погляди публіки швидше приваблювали ноги Оксани Байрак. Нагадаємо, жінка прийшла у міні
Та-дам! Оксана Байрак версії 2009-го року. Такою побачив ТаблоID режисера минулої п'ятниці, 20-го лютого 2009, на "Міс Україна-Всесвіт-2009"
Порівняйте: Байрак зими-2009 і Байрак кінця весни-2008
Байрак квітня-2008 і байрак лютого-2009

Всі фото ТаблоID (фото Анни Андрієвської, Дмитра Амідова, Артема Жавроцького)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів