"НеАнгели" розбіглися: хто на коні з інструктором, хто до Будди

30 березня 2009, 17:07
Після поразок на любовному фронті дівчата з дуету "НеАнгели" рвонули на курорти лікувати душевні рани.

Руденька Слава загадувати бажання під пузо Будди, а чорнява Віка проміняла закордоння на порівняно аскетичні Карпати.

"Я вирішила поїхати у Закарпаття, щоб удосталь подихати свіжим повітрям, покататися на лижах, і емоційно відновитися після пережитого", - пояснила свій вибір місця відпочинку Віка.

"НеАнгел" Віка проміняла закордоння на Карпати

"І анітрохи не шкодую, що відмовилася від теплого моря і піску на користь Карпат. Адже інструктор, який вчив мене кататися на лижах, виявився таким симпатичним", - "по-неангельски" зітхає чорнявий "неангел".

У перервах між уроками лижної майстерності Віка дегустувала закарпатську кухню. Екс-студентка наминала гуцульську бринзу з борщем, грибну юшку, гриби у сметані.


Чорнявка покаталася на бричці та знайшла симпатичного інструктора

А після того, як Віка побувала біля Шипітського водоспаду, вона поїхала у Львів. В результаті натхненних прогулянок бруківчастим містом артистка поставила собі мету.

Віка вирішила, що колись разом зі своїм майбутнім обранцем купить маленький будиночок у горах, щоб насолоджуватися романтичними вечорами біля каміна.

Віка біля Шипітського водоспаду

Тим часом її рудоволоса колега проходила "сердечну терапію" у Таїланді.

Слава покаталася у круїзі по прилеглих островах на білосніжній яхті. А на одному з них купила у місцевої торговки з десяток баночок з ароматичними есенціями та масажними оліями.

Славу занесло аж у Таїланд

Окрім того, Слава відвідала храм Будди.

Шукати кохання руда артистка пішла до Будди

"Храм Будди був просто невимовно гарний. На вході відвідувачам видавали маленькі аркуші золота, які потрібно було приклеїти на животик статуям богів і загадати бажання. Місцеві ченці стверджували, що бажання обов'язкове здійсниться, і я загадала найзаповітніше - знайти справжнє кохання", - зізналася вона.

А після повернення додому "НеАнгели" одразу взялися за роботу. Причому поновлення робочого процесу ознаменувалося символічною пісенькою - "Червона шапочка". Всі ж пригадують, через що пройшла Шапка до того, як її врятували лісничі?

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів