Катеринчук осідлав "залізного коня" і проїхався по багну

10 квітня 2009, 18:30

Початок квітня для екс-кандидати у київські мери Миколи Катеринчука почався весело. Лідер Європейській партії опинився на бездоріжжі.

Так, минулого тижня пройшов I етап Кубка України з ралі-рейдів "Баха Київ 2009". У цих змаганнях у заліковій групі Квадро взяла участь і команда партії Катеринчука.

Як розповів сам Микола, змагання проходили на території Київської і Чернігівської областей, у мальовничих місцях північного Полісся.


Микола Катеринчук забрався на "залізного коня"

"Для мене особисто ці змагання подарували масу незабутніх вражень", - зізнався він по їх завершенню.

"На своїх "залізних конях" ми здолали понад 220 км. Траса виявилася досить складною, і найбільшим задоволенням став вдалий фініш", - поділився Катеринчук.

Катеринчук-оффроадер

Нам багно по коліна!

Повідомляється також, що у оффроадному (позашляховому) ралі-рейді взяли участь провідні спортсмени України та Росії. Були тут і учасники та призери міжнародних етапів Кубка світу з ралі-рейдів, Кубка Європи по Бахах, а також легендарного марафону Дакар і Africa Race.

Нагадаємо, Баха - офіційно визнаний різновид ралі-рейду. Він визначений Міжнародною Федерацією Автоспорту (FIA) як змагання, що проходять по пересіченій місцевості (бездоріжжю) і дорогах загального користування.

У Катеринчука - маса вражень

За матеріалами Європейської партії України

Фото прес-служби Катеринчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів