Ющенко накупив колес і носився по барахолці зі списом

14 квітня 2009, 11:28

Те, що президент Віктор Ющенко - палкий прихильник старовини та етно-всячини, факт загальновідомий.

Як з‘ясувалося, він ще й майже щосуботи вранці навідується на антикварну барахолку.

Зокрема, днями президент викинув на гламурну старовину кілька тисяч гривень.

Днями президент Віктор Ющенко з‘явився у столичному Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. Як розповів "Газеті по-українськи" один з продавців, гарант скуповує лише старожитності - столи, стільці, крісла, ікони.


Відомо, що вхід на антикварний ярмарок коштує 20 гривень. Любителі старовини вже з дев‘ятої ранку можуть копирсатися там у старовинних монетах, перебирати ікони, одяг, посуд, прикраси, картини, книжки.

Ющенко пішов по антикваріат на ярмарок

Ющенко до торговельної зали заходив у супроводі шести охоронців. Троє інших пішли на балкони і стежили за цілістю й недоторканністю Віктора Андрійовича згори.

Для "походу по магазинах" Ющенко вбрався у чорні брюки та сірий піджак зі шкіряними латками на ліктях.

Розпочав огляд антикваріату Ющенко з продавця з Кіровограда, що торгував антикваріатом з Черкащини. Роздивлявся підкову довоєнних часів. Але врешті купив дерев'яного списа із різьбою за 100 гривень.

Потім Віктора Андрійовича зацікавили ящики з іржавим залізяччям майже столітньої давнини. Президент присів над ними і відбирав собі 14 предметів: гачки для хвірток, деталі від городнього інвентарю тощо.

Продавець цей товар йому віддав у подарунок. Один з охоронців дістав великий зелений пакет і склав залізяччя туди.

Далі увагу Ющенка привернули два дерев‘яні колеса до воза по 200 гривень. Охоронець президента віддав продавцеві 500 гривень.

Коли Ющенко йшов далі рядами, відвідувачі антикварної барахолки просили з ним сфотографуватися. Віктор Андрійович, певно, втішений вдалими покупками, нікому не відмовляв.

Хтось простяг йому папірці з проханнями - Ющенко їх проглянув і поклав до внутрішньої кишені піджака. І весь цей час носив з собою купленого напочатку дерев'яного списа.

Президент роздивлявся підкову, а купив списа. З ним і ходив по ринку

Наступною покупкою Віктора Андрійовича стали іржаві залізні гачки на суму у 100 гривень.

Окрім того, між рядами Ющенко підійшов до якоїсь літньої жінки на милицях, вона торгувала там антикваріатом з фарфору. Президент жінку поцілував у щоку, кілька хвилин перемовився і пішов далі. За словами жінки, вони з президентом знайомі вже 14 років.

Потім Ющенко 10 хвилин роздивлявся товар продавчині гуцульських килимків та скатертин, але нічого не купив. Натомість присів біля глиняних свистульок. Але теж не купив і попрямував до шкіряної шлеї на коня з дзвіночками.

"Це 1925-1927 роки. Із Гуцульщини", - сказав власник і задзеленчав дзвіночками. Віктор Андрійович роздивився найбільший дзвоник і дав знак охоронцеві розплатитися. Той відрахував 2000 гривень (усі купюри - по 100), і охоронці спакували куплене у пакети.

Покупок Віктор Андрійович здійснив на кілька тисяч гривень

В іншому ряду президент присів над дерев'яними картинами. На них були вирізьблені мертві птахи. За одну таку композицію охоронець Ющенка відрахував продавцеві 1500 гривень.

За словами одного з продавців антикваріату, з Івано-Франківська, Ющенко купив у нього п'ять дерев‘яних сідел довоєнних часів за 1000 гривень кожне. За словами торгівця, майже всі його старовинні речі привезені з Польщі. Є багато копій справжніх виробів.

А поруч нього інший продавець вихвалявся червоними подертими кріслами нібито XIX століття. У торговця їх три, кожне по 550 доларів. Правда, четверте, за ствердженням продавця, нещодавно купив у нього Віктор Ющенко.

Фото "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів