Голлівуд хоче зробити з Кличків бандита і героя мильних опер

22 травня 2009, 15:26
Боксери-красені брати Клички відмовилися зніматися у голлівудських фільмах.

Про це в інтерв'ю "Men‘s Health" розповів молодший брат, Володимир Кличко, пише "ТСН".

За словами чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBO та IBF/IBO, вони з і старшим братом Віталієм зустрічалися із голлівудським продюсером Джеррі Вайнтраубом.

Братів Кличків покликав Голлівуд

"Тільки-но він нас з братом побачив, як тут же сказав: "Хлопці! Все! Будемо знімати. Віталія я уявляю у ролі якогось жорсткого політика чи бандита, а ти..., - він так зміряв мене поглядом, - для мильних опер просто ідеально підходиш. Жінки будуть божеволіти. Взагалі, чудова комбінація вийде: охопимо всі верстви суспільства", - згадує слова людини з Голлівуду боксер.

Правда, Кличків можливість стати суперстар кіноекрану, схоже, не потішила... Оскільки брати відмовилися від пропозиції продюсера знятися в кіно:


"Але ми вважаємо, не можна перескакувати з одного на інше. Не можна одночасно намагатися всидіти на трьох стільцях, бо опинишся на підлозі. Спортивне життя - річ дуже цікава, захоплююча, емоційна, але коротка і в чомусь огидне. Огидне - тому що може закінчитися в будь-який момент".

З Віталія зробили б бандюгана чи крутого політика... (На фото боксер між Сильвестром Сталлоне та Арнольдом Шварцнеггером)
А з Володі - героя-коханця

Цікаво, що це каже Володимир, який вже і в двох фільмах знявся, і у кліпі Кріса Корнелла ковбоя зіграв. Та, можливо, саме такою була порада якогось іміджмейкера Кличка.

"Я дуже люблю спостерігати за роботою іміджмейкерів і за тими, кого вони "іміджмейкають", особливо на естраді. Вчора він вийшов з довгим червоним волоссям, сьогодні - з коротким зеленим, а завтра вийде взагалі лисий", - каже сам Володимир.

"Я дуже люблю спостерігати за роботою іміджмейкерів і за тими, кого вони "іміджмейкають"

"У спорті, зрозуміло, є свої іміджмейкери, які сьогодні радять говорити одне, завтра інше, сьогодні підігрівати інтерес до себе в один спосіб, завтра в інший", - ділиться далі боксер, ковбой і серцеїд в одній особі.

"Чесно кажучи, ми свого роду теж люди мистецтва і залежимо від публіки, від всіх людей, які нами цікавляться. Але ми з Віталієм весь час намагалися робити те, що нам ближче, і саме так себе і підносили засобам масової інформації. І в цьому при бажанні можна побачити свою тактику", - пояснює Володя.

Дві людини мистецтва: клоун Олег Попов та боксер Віталій Кличко

"Ми весь час на виду, а весь час грати неможливо. Якщо люди побачать фальш, вони нам цього не пробачать. Вони будуть розчаровані. Вони скажуть: "А-а, так вони, виявляється, не такі, а зовсім інші!" І відвернуться від нас", - впевнений Кличко-молодший.

Фото з персонального сайту братів Кличків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів