Мейхер мусить схуднути, інакше прощавай "ВІА Гра"? ФОТО

3 червня 2009, 11:06
За останній час учасниця популярного тріо "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська трохи набрала. І якщо прихильникам кілька зайвих кіло на формах Наді можуть абсолютно не заважати, не можна сказати те саме про продюсерів співачки.

Як пише "Комсомольская правда", Наді взагалі загрожує безробіття. Принаймні якщо 27-річна пишногруда міс не повернеться до колишньої форми.

Нібито за інформацією з близького оточення Мейхер, продюсери Костюк і Меладзе наполегливо просять брюнетку скинути кілька кіло.

Мейхер просять схуднути

Інакше зі співачкою, яка набрала у вазі, можуть просто розірвати контракт.

Власне, зауваження начальства Надя, схоже, сприйняла. Адже, за чутками, нині Грановська весь свій вільний час працює над тим, щоб стати стрункішою.


Красуня із переконливим ("між четвертим і п‘ятим") розміром грудей поставила перед собою задачу. Мейхер збирається позбутися 7 зайвих кілограмів за 1 місяць.

Наді стало більше на кілька кіло - продюсери не у захваті

Методи у Надюхи стандартні і, як показує досвід, досить дієві. Зірка повністю відмовляється від солодкого, борошняних виробів, а також від усього смаженого. Окрім того, в обов‘язкову програму входять регулярні заняття у спортзалі.

А поки що стилісти радять Мейхер не носити занадто відкритих суконь.

Якщо ж співачка програє боротьбу із зайвою вагою, вона може втретє залишити рідний гурт.

Тепер Мейхер потрібно над собою попрацювати, якщо не дуже хочеться лишитися без роботи

Нагадаємо, Мейхер ішла з "ВІА гри" вже двічі. Вперше - 7 років тому, коли народжувала сина Ігоря. А вдруге чотири роки по тому через загальну втому. Востаннє Надя повернулася у тріо зовсім нещодавно, замінивши у ньому Меседу.

Фото "Комсомольской правды", з офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів