Мейхер розповіла про свій розмір грудей і літературні смаки

5 лютого 2009, 16:20

Нещодавно інтернет та ЗМІ облетіла звістка про повернення Надії Мейхер-Грановської до гьорлз-бенду "ВІА Гра". Тепер Надя наполягає на тому, щоб бути Мейхер, а не Грановською, розповідає про розмір грудей і свої літературні відкриття.

Так, прізвище Грановська Надя називає своїм минулим, а теперішнім для неї є Надя Мейхер.

"Звичайно ж, залишу своє (прізвище), але, ви ж розумієте, що "добрі люди" будуть намагатися акцентувати увагу на псевдонімі. Адже він - моє минуле. Я пам'ятаю усе, що було з ним пов'язано і ціную його, але не збираюся до нього повертатися. На сьогоднішній день я - Надія Мейхер, оскільки внутрішньо дуже змінилася", - каже співачка та екс-телеведуча, пише "Комсомольська правда в Україні".

Далі, слідуючи прикладу своєї екс-колеги по гурту Олени Вінницької, Надя пішла на відвертості й розказала про розмір своїх грудей.


"Між четвертим і п'ятим", - посміхаючись, уточнила вона.

Цікаво, що попри чималенький розмір бюсту, зріст у зірки зовсім невеличкий: "150 з кепкою. Повір, до таланту зріст жодного стосунку не має".

Що ж стосується загального зовнішнього вигляду, то Надія впевнена, що головне - не чинити насильства над своїм тілом.

А ще Мейхер поділилася своїми літературними смаками: "Мені подобається література, спрямована на психологічний розбір людини, її внутрішніх процесів, езотерика.

"Люблю сучасного письменника Анатолія Некрасова, почитую Ошо, поезію Омара Хайама. Недавно відкрила для себе письменника з дуже цікавою манерою викладу - Януша Вишневського", - додає Мейхер-"ВІА-Гра".

Натомість про особистий транспорт і звідки він походить Надя розмовляла з меншою охотою. Так, нічого не уточнила вона ні про свій "Nissan Murano", ні про "Range Rover".

"Ти - молодець. Без коментарів. Пробач, але у мене має бути щось особисте. Це питання не варте ні твоєї, ні моєї уваги. Адже, погодься, - це не головне у житті", - відповіла Мейхер читачу газети, який поставив питання про автівки зірки.

Між іншим, за словами співачки, уся її родина ї дуже добре поставилася до її повернення у склад "ВІА Гри".

"А життя мого сина абсолютно незалежне від мене, наскільки я можу це зробити. Для мене він - окрема особистість. Я розмовляю з ним на такому рівні, що він розуміє - кожен має займатися своєю справою", - пояснює Мейхер.

"Звісно, будемо сумувати одне за одним. Але не думаю, що це позначиться на його житті. Людині іноді достатньо просто кількох речень, щоб він відчув підтримку і любов з боку рідного", - додає вона.

А от на питання, чи хотіла б Надя народити ще одну дитину, вона поки відповідає розмито:

"Для цього має бути гідна людина. Але оскільки зараз я повертаюся до групи, то нічого такого не планую. Хоча, звичайно, таке не вгадаєш".

Наостанок співачка повідомила, що подумує про переїзд.

"Я не люблю якісь пафосні місця. Слова "модно" і "круто" - для мене не існують. Думаю, найближчим часом переїду ближче до центру, на жаль. Мій син ходить у школу і, щоб туди дістатися, потрібно надто рано підніматися", - пояснила вона такий крок.

Також Мейхер натякнула, що надалі, можливо, спробує себе у якості ведучої якогось телепроекту.

Фото для журналу "Elle" з офіційного сайту "ВІА Гри", фото "Комсомольской правды", "Вікна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів