"Побита" Вольнова розповіла про втрату цноти і секс за гроші

11 червня 2009, 10:52
У ході однієї з піар-акцій світську діву Свєту Вольнову було не впізнати. Замість гламурного макіяжу на обличчі й тілі телеведучої красувалися сліди побоїв, садна і гематоми. Хіба що сукню Світлана вділа вже знайому - від друга Єрмакова.

У такому вигляді, та ще й за імітованими ґратами тусовщиця поспілкувалася з журналістами про секс за гроші, секс-ескорт та різницю між коханим і бойфрендом.

"Максим - мій бойфренд. Я розділяю поняття "кохана людина" і "бойфренд", - зауважила Вольнова "Бліку", коли її спитали про кавалера. В принципі, відповідаючи на питання журналістів, світська дама була досить відвертою.

Вольнова сіла у клітку і поділилася інтимним. Правда, штучні синці на тілі оригінальними не стали. Свєту випередила Лобода, ще у Москві

"Я втратила невинність у 19 років з великого кохання. Вважаю, що немає сенсу займатися сексом без почуттів", - зокрема сказала гламурна блондинка.

Також Світлана запевнила, що не сприймає поняття оргій: "Ну що ви! Всілякі оргії для мене - дикість!"


"Зізнаюся чесно, навіть палити не вмію. Але я можу випити шампанського і прийти "на рогах" додому. Можу випити у машині - у мене завжди там лежить пляшка шампанського", - розповіла Свєта про свої "шкідливі звички", пише "Комсомольська правда в Україні".

Свєта може прийти додому "на рогах", але в оргію її не затягнеш

А ще Вольнова зізналася, що якось їй пропонували за секс гроші, а також намагалися залучити до надання "ескорт-послуг".

"Звісно, мені це часто пропонували після показів. Але я жодного разу не погодилася. Одного разу пішла на побачення з чоловіком за особистою симпатією, а він мені простягнув 200 доларів. Гроші я повернула", - розповіла вона.

"Коли я працювала в модельному агентстві, (секс за гроші) пропонували. Але навіть у той час я відмовилася. А зараз і поготів не приймаю подібні пропозиції", - додала Свєта.

Свєті пропонували секс за гроші

Водночас Вольнова визнала, що і сама чоловіків використовувала: "Вони мені дарували квартири, машини, діаманти. Тож у мене були стосунки з розрахунку".

Правда, зараз тягти гроші з чоловіків Вольновій, здається, сенсу немає - вона сама себе забезпечує.

"Мені крапають відсотки з внеску в банку. Також мене запрошують ведучою на корпоративи. Кожного місяця виходить близько $20 000", - заспокоїла цікавих до статків тусовщиці Вольнова.

Вольнова використовувала чоловіків і розповіла, чим заробляє на життя

Також "задекорована" забоями та синцями світська діва обмовилася, що колись і справді відчула на собі фізичне насильство. За словами Свєти, від чоловіків їй перепадало двічі, а третій раз Вольнова отримала від "жінки, яка вирішила, що вона відбиває у неї друга".

Схоже, до полку Світлани Лободи та Патрісії Каас прибуло - тепер жінки могли б втрьох влаштовувати акції проти насильства у сім'ї.

Фото Артема Жавроцького (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів