Лобода стала жертвою побоїв, як і Кіра Найтлі. ВІДЕО

22 квітня 2009, 10:48

На тілі представниці України на "Євробаченні-2009" Світлани Лободи з‘явилися синці та подряпини.

Новий зовнішній вигляд співачки - частина її промо-політики. Екс-"ВІА-Гра" Свєта підняла тему насильства у сім‘ї. Цікаво, що на початку квітня таку ж соціальну ініціативу проявила голлівудська зірка, акторка Кіра Найтлі.

Не так давно Лобода чкурнула у передконкурсний європейський промотур. Співачка стартувала з Лондона.

Там, у модному столичному клубі відбулася UK Eurovision Preview Party. У вечірці взяли участь представники семи країн.

 Лобода махнула у євро промотур

Причому, як пише "Комсомольська правда в Україні", публіка оцінила вокально-гімнастичні потуги Лободи. Тому "Anticrisis Girl" Свєті довелося тричі виходити на біс.

З британської столиці українська делегація на чолі з Лободою перекочувала в Амстердам. Там вже наступного дня, ввечері, відгомоніла голландська вечірка за участю представників 23-х країн.

За шоу спостерігали 3000 глядачів. А за підсумками глядацького SMS-голосування Лобода посіла перше серед учасників місце.

 Антикризовій Свєті вже дали перше місце

Ще б пак, один зовнішній вигляд Свєти чого вартий. Ще у Києві Лобода нанесла на своє обличчя й тіло складний грим, який досить реалістично зображував синці, садна, подряпини та забиття.

У такому гламурному вигляді співачка весь час розгулювала по Лондону й Амстердаму. І з цим же гримом Свєта виходила на сцену.

Синці ж на тілі Лободи були вираженням її соціальної ініціативи. Якщо раніше Світлана збиралася врятувати Європу від кризи, тепер вона зосередилася на порятунку жінок від насильства у сім‘ї.

Лободу "поколотили" з соціальних мотивів

На вулицях міст люди, співчуваючи, поглядали на Лободу. А після концерту журналісти скопом цікавилися, що ж це таке.

"Це те, чого ніколи не побачать мої діти. Я вважаю, що синці та подряпини у жінки мають бути тільки від палкого сексу", - заявила Лобода.

За словами екс-"ВІА-Гри", серйозність цієї теми вона зрозуміла, коли одного разу зустріла на вулиці однокласницю. На обличчі жінки був заретушований підручними засобами синець. Вигляд цієї картини, як зізналася Свєта, був моторошним.

 "Синці та подряпини у жінки мають бути тільки від палкого сексу"

Між іншим, особливою оригінальністю Світлана у своїй ініціативі не відзначилася.

Ще на початку квітня в інтернеті з‘явився відеоролик на цю ж тему. У головній ролі - зірка "Реального кохання", "Короля Артура", "Спокути" Кіра Найтлі. Іноземна худорлява красуня, до речі, ще з минулого року включилася у боротьбу за права людини.

У кліпі, як пише "The New York Daily News", зображено жінку, акторку, яка повертається додому. Вдома на артистку у виконанні Найтлі чекає її ревнивий бойфренд, який накидається на неї і колотить ногами.

Ідея відео за участю Кіри - закликати жінок, що страждають від насильства у сім‘ї, не терпіти знущання і не приймати побої як даність.

Відеоролик з Кірою Найтлі дивіться тут:

Відео www.youtube.com

Фото "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів