Безсонова зліпить собі чоловіка за зразком батька і брата?

25 червня 2009, 16:06
Гімнастка Ганна Безсонова - як-то кажуть, дівка на виданні. От тільки за кого видавати пластичну 24-річну дівчину поки не ясно. Немає наразі у спортсменки сердечних прив‘язаностей, і коханого, відповідно, теж...

"Немає. Тому що моє особисте життя проходить, в основному, у залі і на змаганнях. На превеликий жаль, на нього немає часу, хоча, звичайно, мені дуже хотілося б", - зізнається Безсонова, пише "Блік".

Правда, як запевняє Аня, вона абсолютно не переживає з цього приводу, тому що знає, що життя у гімнастиці не дуже довге, і воно коли-небудь закінчиться.

А поки що гімнастка ще раз підтвердила: "Так, моє серце вільне!"

Серце Безсонової вільне. Лелека теж ще не залітав

Насправді, судячи з зізнань Безсонової, вона ніколи не була до такого міри закохана, щоб йти на якісь божевільні кроки.


"Але в цілому, якщо знаходжуся у стані закоханості, мені складно себе контролювати. У мене настрій змінюється буквально щосекунди: можу плакати, сміятися, стрибати, як дитина", - ділиться дівчина.

Також зірка гімнастики зізналася, які чоловіки їй до вподоби.

"Мені симпатичні ті люди, які лишаються природніми, не грають, залишаються самими собою і можуть в обличчя сказати правду. Я дуже захоплююся такими людьми. Це не обов'язково має бути спортсмен, олігарх чи бізнесмен", - пояснила Аня.

Гімнастка зліпить собі коханого за зразком батька й брата?

Ідеалом же чоловіка для Безсонової є її рідні брат і батько: "Вони є для мене прикладом у всьому і я хочу, щоб такою ж була моя майбутня кохана людина".

А от якої марки костюм буде сидіти на плечах у її коханого, Ані байдуже.

"Це зовсім не має значення, головне, щоб мені було цікаво з людиною, щоб ми розуміли одне одного з півслова", - каже вона.

Та й завоювати серце спортсменки, за її словами, не складно: "Просто, щоб людина приділяла мені увагу так, як цього ніхто не робив".

Квітами Аню не здивуєш

Правда, "банальні речі", приміром, квіти на побаченнях - гімнастка зовсім не любить.

"Хочу, щоб чоловік мене дивував. Я дуже люблю сюрпризи!" - пояснює вона.

Та й, за словами Ані, насправді її дуже легко здивувати.

Фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів