Каменських обере чоловіка за формою нігтів, а не гаманця

26 червня 2009, 11:06
Співачка Настя Каменських - найпривабливіша частина дуету Потапа і Насті Каменських. Однак цей скарб може незабаром потрапити лише в одні чоловічі руки. Так, хоча дівчині всього лише 22 роки, вона вже серйозно задумується про шлюб.

"На даний момент це питання для мене дуже актуальне. Так, я часто розмірковую про заміжжя і про створення сім‘ї. Думаю, що це властиво всім дівчатам мого віку", - каже Настя "Бліку".

Причому, на відміну від таких потенційних наречених, як Яна Клочкова чи Інна Цимбалюк, ця співачка за багатством майбутнього чоловіка не женеться.

"Я абсолютно не прагну вийти заміж за багату людину, не хочу цього", - каже вона.

І хоча Каменських більше до вподоби брюнети, вона впевнена, що сексуальність чоловіка залежить не від кольору волосся або очей, а від внутрішнього світу та душі.


Тим не менше, один пунктик у Наст є. Бо в першу чергу при знайомстві із представником протилежної статі вона звертає увагу нігті:

"Не знаю чому, але для мене дуже важлива форма нігтів. Причому як на руках, так і на ногах. Я не можу спеціально визначити, якою повинна бути ця форма".

"Мені важливо, щоб спілкування було цікавим. Це може відбутися тільки коли люди підходять одне одному", - поділилася Настя.

Та й у яких брендах буде вишивати її майбутній обранець для молодої пишнотілої артистки неважливо - головне, каже, щоб костюмчик сидів красиво.

А от на цивільний шлюб Каменських не погодиться...

"Я не можу засуджувати цивільний шлюб, але для себе не хочу такого. Я розумію, що штамп у паспорті для справжнього кохання рівно нічого не означає, але однаково мені потрібне красиве весілля, біла сукня", - пояснює Настя.

Зустріти ж щастя під іменем Настя Каменських її потенційний жених може в якомусь гарному парку - співачка любить там гуляти. Щоправда, не факт, що співачка погодиться на знайомство:

"Ніде не знайомлюся. Хочу, щоб моя love-story виникла спонтанно і неординарно... Сподіваюся, що прекрасна випадковість з'єднає мене з другою половинкою".

А ще Каменських згадала, як колись на День святого Валентина їй прокричали слова "Я кохаю тебе!" на всю Червону площу в Москві.

"Це божевілля, у гарному сенсі слова, мене дуже зачепило", - зізнається дівчина.

Нагадаємо, Каменських публіку своїми романами не тішить. Щоправда, їй колись приписували й інтрижку із напарником по дуету репером Потапом. А також жовта преса "закохувала" Настю у російського гумориста і актора Гаріка "Бульдога" Харламова з шоу "Дві зірки".

Фото прес-служби "1+1", "Блік" та paparazzi.club.ru і NewsMusic.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів