Клочкова любить голих чоловіків і за бідного вже не хоче

23 червня 2009, 12:49
Плавчиня Яна Клочкова - тільки зовні дівчина тиха-скромна. Насправді спортсменка - людина досить розкута і смілива у своїх почуттях. Якось Яна вже казала, що для неї не існує табу в сексі. Тепер "золота рибка" зізнається, що чоловіки їй взагалі більше подобаються роздягнені.

"Не так важливо, якої марки костюм. Найголовніше, щоб він гармонійно і стильно сидів на чоловікові. А взагалі мені подобаються чоловіки без одягу", - каже Клочкова в інтерв‘ю "Бліку".

Правда, костюмом чи його відсутністю серце плечистої "дівки на виданні" не завоюєш.

Клочкова одразу сказала: їй подобаються чоловіки без одягу

"Я маю повірити людині і відчувати, що мене кохають. Кохання - це почуття, у яке можна вкласти сотні епітетів", - щиросердо каже Яна.

Тим не менше, якщо Клочковій трапиться велике кохання, але без гламурного шалаша і грошової начинки, плавчиня може такого кандидати у наречені проігнорувати. За бідного хлопця вона не пішла б:


"Швидше за все, ні. Дружити я можу з людиною будь-якого соціального становища, але от створення сім‘ї - це набагато серйозніше".

І це при тому, що зовсім нещодавно Яна запевняла: кількість грошей на рахунку потенційного жениха для неї значення не має.

Якщо раніше Яна готова була іти заміж ледь не за бідняка, то тепер вже потрібні гроші. Фото для "Флер d'Оранж"

Та й на секс-таланти чоловіка плавчиня зважає.

"Я вважаю, що секс досить важливий у стосунках. Сексуальні переваги партнерів можуть як зближати, так і віддаляти чоловіка й жінку", - впевнена вона.

26-річна спортсменка запевняє, що вже доросла і самодостатня, тому і від чоловіків чекає "дорослих" вчинків. "Це не передбачає матеріальну сторону взаємин - я зараз кажу суто про характер людини", - уточнює вона.

Яна знає, що секс - важливий у стосунках

А поки що Клочкова каже, що хотіла б мати двох діток, а про заміжжя лише думає:

"Як і кожна дівчина, звичайно, задумувалася. Тільки в 15-17 років на заміжжя дивишся іншими очима - тебе більше приваблює саме свято, сукня... А зараз уже на заміжжя дивишся, як на логічне продовження свого життя. Ти живеш не тільки для себе, у тебе вже є певні зобов'язання перед своєю сім‘єю".

А взагалі нараз поряд із Клочковою були помічені: автогонщик і телеведучий Олексій Мочанов, баскетболіст Юрій Тороп, київський художник Борис Володкевич, асистент продюсера "Стар-Медіа" Дмитро Корнійчук та екс-"фабрикант" Женя Толочний.

Фото зі сторінки Яни Клочкової в "Одноклассниках.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів