Подкопаєву викликали на допит, а через Малахову хлопці пісялися

2 липня 2009, 17:29
Вітчизняні знаменитості теж колись були дітьми, а в літній сезон - відпочивали у дитячих таборах.

"Як зараз пам'ятаю своє перебування у дитячому спортивному таборі "Лісова республіка", що недалеко від Червоного Лиману в Донецькій області", - згадує олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, пише "Комсомольська правда в Україні".

У таборі Подкопаєва мріяла про пиріжок

"Там чудова природа: озера, сосновий бір, чисте повітря... І відмінні хлопці, в основному спортсмени: плавці, борці, гімнасти... Коли хтось пустував (намазували один одного пастою або під час тихої години тікали на озеро купатися), нас викликали на шикування - "на допит". Але ми завжди стояли одне за одного, тому в якості покарання усі разом прибирали територію", - розповідає спортсменка.

Чого не дісталося Лілі у таборі, то це смачненьких пампушок. Гімнастка мусила відмовлятися від полуденка і молока з булочками перед сном.

"Ви не уявляєте, як іноді хотілося випити зайву склянку молока і з'їсти пиріжок! Я дивуюся, яка у мене у той час (11-12 років) була сила волі", - підсумовує Ліля.


Водночас екс-подруга Подкопаєвої, плавчиня Яна Клочкова з 10 до 18 років побувала у п'ятьох різних таборах Криму. А вперше батьки відправили її разом з молодшою сестрою - на узбережжя Чорного моря.

Яна Клочкова з сестрою і батьками

"Мені доводилося захищати свою сестру від нападок хлопчиськ. Це був той вік, коли хлопці ще не вміли висловлювати свої почуття до дівчат, тому кривдили їх", - згадує закохана у грузина Яна.

Також у таборах Клочкова часто брала участь у різних дитячих забавах:

"Я переодягалася хлопцем. Це було в День навиворіт, задом-наперед. Дівчата з хлопчиками мінялися одягом, і весь одяг надягався навиворіт", - всміхається Яна. А не подобалася плавчині у таборах заборона запливати за буї.

А ще Клочкова знає, що таке спортивні та трудові табори:

"Пам'ятаю, ми їздили збирати персики. Нас у сади затягали під приводом, що ми можемо там наїстися свіжих фруктів. Ну а в підсумку доводилося збирати врожай".

Ще один друг Подкопаєвої, співак Андрій Кравчук вперше потрапив до табору у 12 років.

"Це саме був той вік, коли хлопчикам вже хочеться самостійності, відпочивати без батьків... І от мене відправили в табір у Ворзель", - розповідає він.

Ті канікули артист запам'ятав надовго. Саме тоді він познайомився з дівчинкою Анею, на 5 років за нього старшу, у неї він і закохався: "Там був мій перший поцілунок. Перші хвилювання... Загалом, спекотне видалося літо".

Кравчук у дитинстві, кажуть, був сором'язливий. А потім взяв і виріс

Та от на сцену Андрій у тому віці не поспішав - навідріз відмовлявся виступати у таборі. "Я тоді сильно соромився", - пояснив він.

А одним із найяскравіших спогадів про табір стало те, як ровесники намастили сплячого Андрія зубною пастою з голови до ніг. Також саме з тих часів Кравчук незлюбив ранкову зарядку.

Даша Малахова з мамою

Ще однією табірчанкою українського шоубізу можна назвати акторку і телеведучу Дашу Малахову. Її батьки відправили у табір у 1986-му, одразу після аварії на ЧАЕС. Та саму 8-річну Дашу у табір під Львовом ніхто не пустив.

"Тоді мама поїхала відпочивати разом із мною. Вона влаштувалася вихователем і постійно мене контролювала", - зізнається телеведуча.

Проте мама не завадила Малаховій відпочити по-дитячому.

"На території табору росло багато папороті. Ми її збирали і підкладали хлопцям під простирадла. Завдяки властивостям цієї рослини хлопці... пісялися! Нас це дуже забавляло", - зізнається вона.

А ще, як розповіла Даша, через неї хлопці влаштовували бійки. Одного разу один з них навіть лишився без зуба.

Фото з архівів зірок, з "Комсомольської правди в Україні" та Dina Джонс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів