Гросу милого впізнає за ходою, а голки їй можна не пропонувати

7 липня 2009, 11:24
Незважаючи на свій ніжний вік, 14-річна співачка Аліна Гросу вже трохи попсувала свою репутацію. Бажаючи виглядати дорослішою, дівчинка влаштувала шоу у стилі садо-мазо. Певно, після цього інциденту її і вирішили прописати у "найгарячіші наречені України".

Правда, сама Гросу каже, що сама про шлюб ще не задумувалася - надто рано. Тим не менше у дівчинки вже є своя позиція стосовно цивільних шлюбів.

"Поки мені здається, що це неправильно. Має ж бути якась відповідальність у чоловіка перед жінкою, перед дітьми", - зауважила вона в інтерв‘ю "Бліку". Також думала Аліна вже й над тим, яким має бути її майбутній чоловік.

Гросу проти цивільних шлюбів, та й заміж поки не збирається

"Насамперед, хотілося б вийти заміж за коханого та розумного... Сподіваюся, мій буде настільки розумним, що навіть без спадщини придумає, як заробити гроші", - висловило надію скандальне дівча.

Окрім того, при знайомстві із хлопцями Аліна, як вона зізналася, у першу чергу звертає увагу на очі та ходу. Також їй подобаються хлопці з широкою посмішкою.


"Людина має бути чесною та з гарним почуттям гумору", - додала вона ще.

Аліна сподівається, що у її чоловіка вистачить розуму розбагатіти

А з приводу того, яку марку має носити її коханий, 14-річна артистка сказала: "Чесно, я про це ніколи не задумувалася. Хлопець просто має бути охайним!"

"Я ще не зустріла того, з ким хотіла б побудувати серйозні стосунки, і чесно кажучи, не шукаю. Але думаю, ця людина буде мені і другом, і партнером по моєму музичному бізнесу", - поділилася Гросу сподіваннями.

Нещодавно Гросу відпочила у Таїланді з друзями - нарешті без мами

От тільки у принца на білому коні Аліна, здається, вже не вірить.

"Гадаю, якщо принца Монако посадити на білого коня, то тоді я повірю", - припускає вона.

А ще співачка розповіла, що одного разу їй освідчувалися у коханні за допомогою голки:

"Одного разу хлопчик у таборі якимось чином написав на голці освідчення, яке можна було розглянути тільки через мікроскоп. Як з‘ясувалося, він займався у гуртку "Вмілі ручки". Мені сподобалося, але краще б ці слова він сказав мені в очі!"

Фото "Бліка", "Світського життя" та прес-служби Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів