Тіна Кароль перетворилася на свиню. ФОТО

21 липня 2009, 16:30
Тіна Кароль стала свинкою - морською. Співачці запропонували озвучити американський мультик про маленьких звіряток.

Тепер голос Кароль звучатиме з екранів кінотеатрів. Вона озвучить морську свинку, героїню мультику від продюсера фільму "Пірати Карибського моря" та компанії "Walt Disney".

"Walt Disney" запросили співачку озвучувати своє нове дітище -анімаційний фільм "G Force", назва якого в українському прокаті звучить як "Бригада М".

Кароль озвучує мультик

Кругленьку суму, яку було викладено продюсеру Кароль як гонорар за її участь у проекті, не розголошується.

Тіна вже підписала контракт і приступила до процесу дубляжу на київській студії. Вона має подарувати свій голос одному з головних персонажів - спецагенту Суничці.


За сюжетом анімації, морська свинка Суничка разом зі своїми побратимами має зруйнувати задуми лиходія, що мріє захопити владу над світом. Суничка - не лише красива, чарівна та розумна свинка. Вона ще й майстер бойових мистецтв.

Морська свинка Суничка заговорить голосом Тіни
Спецагент Суничка (праворуч) на завданні

"Крім жіночих хитрощів, моя героїня володіє ще й сильним характером, і в цьому ми з нею схожі", - каже Кароль і жартує:

"Єдине, що - я не буду застосовувати бойові мистецтва до того, хто буде заважати моїм планам, я знайду більш чіткий і менш витратний спосіб".

До слова, "Бригада М" - це суперкоманда морських свинок, спецагенти, які працюють на уряд США. Для виконання спецзавдань звірків підготував один видатний учений, і тепер вони можуть проникати в місця, недоступні для людей. Окрім того, ці морські свинки озброєні найсучаснішими технологіями.

Кароль визнає, що схожа на "свою" свинку

Власне, працювати над дубляжем мультиплікаційної стрічки Тіна Кароль планує недовго. Співачка має надію завершити озвучування за два дні.

"Сподіваюся, я все встигну і зроблю на гідному рівні, все-таки роль ведучої мені дала хороші навички ораторства, а щодо ролі, то до нього потрібно додати ще трохи жіночого кокетства, гри, і, як каже моя героїня, "справу буде зроблено", - сміється Кароль.

Також ролі інших персонажів озвучують: Павло Шилько (D.J. Pasha) - морська свинка Дарвін, Григорій Герман - Фугас, Павло Костіцин - Хайєр, Юрій Горбунов - кріт Сліпко.

Спецзагін спецсвинок

Загалом, "Walt Disney" заявляє, що весь процес дубляжу планують завершити до 25-го липня.

До речі, якщо у вітчизняному прокаті свинка Суничка говорить голосом Тіни Кароль, то в американській версії її озвучила голлівудська зірка, актриса Пенелопа Крус.

Цікаво, що саму ідею створення "Бригади М" підкинув режисеру Хойту Йетмену його 5-річний син. Якось хлопчик приніс додому морську свинку і помітив, що було б круто, якби ці тварючки могли бути солдатами.

Варто також відзначити, що в руках творців цього мультиплікаційного фільму, акумульована не одна премія від американських кіно академіків, у тому числі й "Оскари".

А ще творці мультику попереджають, що в анімації використано технологію "вильоту з кадру". Тобто під час перегляду мульту у форматі 3D тривимірні персонажі, образно кажучи, "вилітають" з антуражу сцени у глядацький зал.

Про всяк нагадаємо, що світова прем'єра "Бригади М" відбудеться 20-го серпня.

За матеріалами прес-служби Тіни Кароль

А також фото kinopoisk.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів