Вольнова захотіла допомогти Коляденку в коханні та сексі

22 липня 2009, 15:27
Днями телеведучий Дмитро Коляденко заздалегідь відсвяткував свій день народження.

"Чому я святкував раніше? Тому що Новий рік святкують раніше і в ефір виходить все 31-го числа. Я на свій День народження робив телезйомку для "Шоуманії", тому довелося відзначати раніше", - пояснив своє рішення Коляденко, пише "Дуся".

"Але мені навіть сподобалося. Раніше отримав подарунки, раніше відзначив, друзі прийшли, повеселилися, потанцювали, попили. Нічого в цьому немає поганого", - додав Діма.

Коляденку з кожним роком все більше і більше

Цікаво, що до минулої суботи хореограф завжди відзначав свої іменини наодинці із собою, з келихом шампанського та пультом від телевізора.

"Тому що я дуже таємничий і скромний. Буває, що я хочу так. Я люблю самотність", - по секрету поділився екс-коханець Ірини Білик.


Але ж цього разу Коляденко вирішив гульнути. Серед його гостей опинилися тусовщиця Світлана Вольнова, співаки Женя і Маша Фокіни, а також Діма Клімашенко, група "Гарячий шоколад", балет "Ва-банк" та інші "молоді виконавці", як назвав їх іменинник.

"Молодий виконавець" Ларсон теж прийшов на це свято життя

Взагалі на свято до Коляденка можна було потрапити і без подарунка. Варто було лишень купити там квиток, ціну якого не знає навіть сам іменинник.

"Боже мій, чому я раніше так не гуляв! Це ж так весело і так прекрасно!" - вигукнув якоїсь миті Коляденко.

Під час затяжної гулянки хореограф отримав у подарунок багато квітів, випивки та солодощів.

Маша Фокіна - подружка Коляденка?

Вольнова притягла імениннику стародавній дерев'яний хрест з Ісусом, натякнувши, що купила його в Амстердамі. Світська діва також напророчила, що ця штучка обов'язково допоможе Коляденку в коханні та сексі.

Вольнова подарувала Дімі хрест

А от Клімашенко з приводу подарунку особливо не заморочувався. Він подарував шкіряну скриньку з пляшкою доброго грузинського вина.

Клімашенко імениннику віддав вино, а сам пригорнувся до Світлани

Водночас, що робитиме Коляденко у свій справжній день народження, 22-го липня, шоумен повідомляти не став:

"Адже у зірок мають бути свої таємниці. Можливо, я полечу кудись погрітися на сонечку"...

Фото "Дусі" і "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів