Лорак запросила на весілля тата, а мамі досі нічого не сказала?

29 липня 2009, 16:53
Незважаючи на те, що весілля співачки Ані Лорак та турка-ресторатора Мурата нібито призначене на 22 серпня, про це знають не всі.

Зокрема не чула нічого від своєї зіркової дочки Жанна Василівна Лінькова.

Лорак з мамою та губернатором Чернівецької області Кулішем

"Кароліна мені ще нічого толком не розповідала. Хоча, звичайно ж, газети багато пишуть про це. Але ж журналісти вміють прикрасити", - каже мама Лорак у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Тому й з подарунком для дочки Лінькова не поспішає.

"Коли все буде точно відомо, тоді й буду думати, що дарувати", - пояснює вона.


Жанна Василівна так само живе у Чернівцях, тому зі своєю Каролькою бачиться нечасто. Востаннє вони зустрічалися взагалі минулого року:

"Здається, ще торік. На День міста, коли у Чернівцях на "Алеї зірок" відкривали зірку дочки. А так тільки зідзвонюємося. Іноді гостюю у Кароліни в Києві".

"Звичайно, дочка матеріально допомагає мені. Але я дуже шкодую, що не можу бути затребувана зараз як диктор і заробляти сама. Адже у мене 35 років стажу роботи на обласному радіо "Буковина", - додає мама співачки.

Спілкуватися ж з майбутнім зятем мама Ані Лорак теж вже наловчилася.

"Мурат уже непогано знає російську, я трохи володію англійською. Кароліна приїжджала з ним у Чернівці", - каже Лінькова.

Так само звик до спілкування із майбутнім чоловіком дочки Каролінин батько, Мирослав Куєк.

Батько Лорак вже любить свого зятя

"Два роки тому вони з Муратом приїжджали на моє 60-річчя. Подарували великий плазмовий телевізор. Ювілей відзначали з друзями у ресторані. Але щойно туди зайшла Кароліна, увага гостей відразу переключилася на неї. Усі фотографувалися з дочкою, брали автографи", - розповідає батько співачки, який нині працює в районній газеті "Вільне життя".

"Майбутній зять мені дуже сподобався. Крім того, що Мурат дуже любить Кароліну, він поважає наші традиції й обряди. Коли я був у дочки в Києві, разом ми ходили в православний храм", - веде він далі.

За словами Мирослава Івановича, дочка по телефону запросила його на весілля ще місяць тому. На торжество батько зірки планує поїхати разом зі своєю дружиною Сільвією. До слова. З мачухою у Лорак склалися дуже добрі стосунки.

"З Сільвією ми разом з 1998-го року. Кароліна мені завжди казала: "Тату, дивися, щоб ти не залишився самотнім", - зізнався Куєк, який торік отримав звання заслуженого журналіста України. Також він пише вірші і видав свою власну збірку.

Батько Лорак із її мачухою

"Я радий, що дочка мене зрозуміла. В одному з інтерв'ю вона сказала, що її батьки насправді дуже різні люди, тому не могли бути разом", - додав він. А ще сказав, що часто буває з дружиною "у дітей у Києві", возять консервацію.

Наразі ж Мирослав і Сільвія готують Кароліні весільний подарунок.

"Подаруємо дуже красиву й оригінальну річ. Але що саме, не скажу - хочу зробити дочці сюрприз. Це буде щось у народному стилі. Торік на 30-річчя Кароліни ми з Сільвією подарували їй красивий буковинський народний костюм. Дочка була дуже задоволена!", - поділився батько нареченої.

Нагадаємо, батьки Ані Лорак не живуть разом майже з дня народження дочки і дотепер не спілкуються. Навіть на відкритті іменної зірки Лорак у Чернівцях вони стояли по різні сторони. Але на весіллі Кароліни їм доведеться зустрітися ще раз.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні", а також фото з "Сегодня", "Бліка", прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів