Аделаджа 8 років хотів правильну жінку, а потім отримав шок

5 серпня 2009, 14:48
Друг мера Києва, Леоніда Черновецького, Сандей Аделаджа зізнався, який шок отримав від своєї дружини. Зізнання скандально відомий пастор зробив, розповідаючи про свою історію кохання.

"Я завжди знав, що одруження - серйозне питання", - сказав Аделаджа "Комсомольській правді в Україні".

"Я молився 8 років про те, щоб Бог дав мені правильну половинку", - зізнається він.

Сандей 8 років молився про "правильну" жінку

Свою майбутню дружину, Босе Сандей побачив на одній церковній конференції.

"...Здалося, ніби вона була в сяючій хмарині. Я був у шоці", - запевнив темношкірий друг "Космоса".


Аделаджа одразу був в шоці від Босе

Зрозуміло, втрачати таку нагоду Сандею було не з руки. Тому він набрався духу, підійшов до жіночки, познайомився і прихопив її телефончик.

"Потім дивувався: невже вона незаміжня? Виявилося, що ні. Тоді я запитав себе: "Чому ніхто не бачить те сяйво, яке я спостерігаю?" А я бачу таке світло! Мені стало ясно, що це знак від Бога", - пояснив сам для себе Аделаджа свої напівгалюцінаційні видіння.

Пастор закохався у дружину через зорові галюцинації?

"Але я ще півроку після цього молився, щоб отримати остаточне підтвердження. Кожен місяць я переконувався, що це - вона! Через півроку, після того як десятки разів отримував підтвердження, що все-таки я не помилився, призначив їй зустріч", - видихнув церковник.

Далі події розвивалися бурхливіше.

"Ми зустрілися, і на першому ж побаченні я став перед нею на коліна і три години робив їй пропозицію стати моєю дружиною", - згадує Аделаджа. Цікаво -чи то Сандей так багато зайвого говорив, чи то Босе так сильно вагалася і сенс слів вловити не могла

Аделаджа 3 години просив цю жінку вийти за нього

"Коли Босе міркувала, яку відповідь мені дати, я побачив себе, як у телевізорі: раптом на мене спустився костюм - штани і піджак з сорочкою, сам надівся на мене і прийшовся впору. На костюмі було написане ім'я моєї обраниці - "Босе". І я зрозумів, що це чергове знамення від Бога", - тягне своєї Аделаджа.

Одним словом, нині друг Черновецького щасливий. Каже, що навіть не знає, яким би було його життя, якби Босе не була його жінкою.

Фото "УНІАН", "Сегодня", Посольства Божого, "Образование"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів